'אינטרנט רימון': היערכות שיא לקראת ט' באב -"ביקוש שיא לשימוש ברשת האינטרנט"

חברת ההגנה ברשת 'אינטרנט רימון' הודיעה הבוקר כי היא נערכת לצריכת שיא של כל הזמנים בנפח הגלישה באינטרנט מצד לקחותיה לקראת צום תשעה באב שייחול ביום ראשון הקרוב.

אביחי טבק

(צילום: אורח)

ראשי החברה מדווחים כי מידי שנה במהלך תשעת הימים ותשעה באב ישנה עלייה של 20% בנפח הגלישה. כאשר במהלך השנה הנוכחית עוד לפני תשעת הימים התרחשה עלייה של 37% ובתשעה באב צופים ברימון עלייה נוספת 35% לפחות.

יריב פאר מנכ"ל 'אינטרנט רימון' מסביר את העלייה הדרסטית בנפח הגלישה: "בשנה האחרונה ישנה עלייה בשימוש בטלוויזיה המשודרת על גבי רשת האינטרנט כמו סלקום טי וי ופרטנר. הצפייה בפלטפורמות הללו מהווה יחד  56% מהגלישה ברשת של רימון". עוד הוסיף פאר: "המודעות לגלישה בקרב ההורים עלתה רבות והובילה לגידול לקוחות ניכר בחודשי הקיץ, יחד החום הכבד שמשאיר אנשים רבים בבית במזגן ובכך תורם את חלקו לעליה משמעותית נוספת בנפח הגלישה בתשעת הימים.

פאר הדגיש כי בחברה נערכו מראש לעומס והגדילו משמעותית את מצבת כח האדם הן לקראת צום ט' באב, הן במוקד שירות הלקוחות והן במחלקה הטכנית. 
"לקראת ימי תשעת הימים ביצענו היערכות מורחבת בכל מחלקות החברה על מנת להבטיח גלישה חלקה ומיטבית ללקוחותינו במהלך צום ט' באב, במידה ועקב העומס יהיו תקלות אנשי רימון ערוכים למתן פתרונות מיטביים במהירות האפשרית"