הותר לפרסום: הנרצח הלילה - דביר שורק ז"ל מעפרה

דובר צה"ל התיר את פרסום שמו של הנרצח בניסיון החטיפה הלילה. הנרצח, תלמיד ישיבת הסדר וחייל צה"ל הוא דביר יהודה שורק, בן ליואב ורחל שורק (בן 19) - תושב עפרה.

אביחי טבק 08/08/2019

(צילום: אורח)

דביר שורק ז"ל הוא בנו של איש ההגות והעיתונאי יואב שורק, פובליציסט ועורך כתב העת "השילוח", מבית קרן תקווה. בעבר ערך את המוסף הספרותי-תורני "שבת" בעיתון מקור ראשון, ואת המגזין סגולה וניהל את 'היוזמה הישראלית'.

מישיבת ההסדר 'אור תורה מחניים' ע"ש רוברט מ. ברן מבית רשת אור תורה סטון נמסר: "אנחנו המומים וכואבים את הירצחו של דביר שורק הי"ד. דביר היה אדם האהוב על חבריו, תלמיד ירא שמיים וחבר שתמיד נרתם לעזור. אנחנו שולחים את תנחומינו ומחבקים את משפחתו וחבריו'

הרב כתריאל ברנדר, נשיא וראש מוסדות אור תורה סטון, שישיבת ההסדר 'אור תורה מחניים' נמנית עם מוסדותיה מסר: "רשת אור תורה סטון אבלה יחד עם שאר עם ישראל על הרצח הנפשע של דביר שורק הי"ד, תלמיד ישיבת ההסדר 'אור תורה מחניים'. דביר היה תלמיד ישיבה האהוב על כל חבריו ורבניו, וגם רציחתו הגיעה בשעה שהתנדב לטובת הישיבה בה למד, כאשר נסע לרכוש ספרים לטובת מוריו וחבריו. אנחנו שולחים את תנחומינו הכנים למשפחה ולחבריו ונהיה לצידם ככל שידרש"