טיול להודו לדתיים

הודו היא אחת המדינות הגדולות בעולם גם מבחינת שטחה ומקום 2 בעולם בגודל אוכלוסייתה. עם כל כך הרבה אנשים ושטח, אין פלא כי לתיירים לוקח חודשים שלמים כדי ליהנות ממה שיש למדינה הנפלאה הזו להציג. אז נכון, המדינה לא נחשבת להכי עשירה או מודרנית ברוב המקומות, אולם עדיין תוכלו למצוא ערים מודרניות מתקדמות, לצד כפרים עניים, לספוג את התרבות העשירה והמגוונת, הצבעים, הריחות והמטעמים הנפלאים שיש למדינה הזו להציע. אם עדיין לא הייתם בהודו אין ספק שזוהי חוויה של פעם בחיים שאתם לא רוצים לפספס.

יעל וייס 05/08/2019

כיצד נתנהל בהודו כדתיים?

אחת הבעיות הכי גדולות בטיולים בהודו היא שמירה על הכשרות. אין מה לעשות, לכל מדינה יש את התרבות שלה והאני מאמין שלה. גם בהודו כמו במקומות רבים אחרים בעולם תתקשרו למצוא מזון כשר או מסעדות כשרות ולכן תצטרכו להגיע מאורגנים מהבית או עם טיול מאורגן דרך חברה שתסייע בארגון כל מה שצריך. כמו כן כדאי לכלול בתחנות שלכם בטיול גם אזורים בהודו של ישראלים שהחליטו להשתקע במדינה, להקים עסקים בענף המזון ולדאוג לאוכל כשר עבור התיירים הישראלים במקום.

האם יש צורך להוציא ויזה להודו?

ישראלים המעוניינים לבקר בהודו צריכים להוציא ויזה להודו ואז רק יוכלו להיכנס למדינה. הרבה ישראלים מתבלבלים עם כל הפרוצדורה של הנפקת ויזה להודו ולכן היום תוכלו לעשות שימוש באתר ויזה2 המאפשר הנפקת ויזה להודו בקלות ובמהירות דרך האינטרנט על כך נרחיב בהמשך המאמר. הוויזה להודו היא למטרת תיירות כמובן. אם עד אפריל 2015 הייתם יכולים להנפיק ויזה להודו רק דרך השגרירות ההודית הרי שכיום הרבה יותר קל ופחות מסורבל לארגן את הוויזה ואפילו להוציא ויזה אלקטרונית.

#11993 טיול להודו לדתיים

מה ההבדלים בין ויזה רגיל בדרכון לוויזה אלקטרונית להודו?

ישנם שני סוגים של ויזות שניתן להנפיק להודו. ויזה אלקטרונית להודו וויזה רגילה דרך הדרכון. ההבדלים ביניהם הם קטנים אך חשוב שתדעו אותם על מנת להנפיק את הוויזה שאתם צריכים עבור הטיול שלכם.

ויזה אלקטרונית - תקפה לשנה ומאפשרת כניסות ללא הגבלה במהלך השנה הזו. ניתן להנפיק אותה מכל מקום בעולם חוץ מהודו עצמה כמובן והיא מאפשרת כניסה אווירית או ימית למדינה. מילוי הטפסים באתר ויזה2 והנפקת הוויזה משם תעלה לכם כ-400 ₪ כולל דמי האגרה של הוויזה. במידה ותרצו לחסוך את מילוי הטפסים ולקבל את השירות בטלפון זה יעלה לכם עוד 20 שקלים. את הוויזה תקבלו תוך כמה ימי עסקים בדרך כלל עד 2 ימי עסקים.

ויזה בדרכון - את הוויזה הזו הישראלים יכולים להנפיק רק בישראל ועלות ההנפקה היא כ-435 שקלים. את הוויזה תקבלו תוך שבוע-שבועיים לכל היותר והיא דורשת הגעה פיזית פעמיים למשרדי החברה המבצעת את ההנפקה. הוויזה הזו אומנם תקפה לשנה גם כן כמו הוויזה האלקטרונית אך מאפשרת שהייה ארוכת טווח יותר של עד 180 יום במדינה.

לסיכום:

• אם הטיסה שלכם היא עוד כמה ימים אתם חייבים להנפיק את הוויזה האלקטרונית כדי לקבל אותה לפני הטיסה.

• אם אתם מתכננים לשהות בהודו עד 3 חודשים עדיף להנפיק ויזה אלקטרונית.

• שהייה של מעל 3 חודשים תידרשו בהנפקת ויזה להודו דרך הדרכון.

כיצד נוציא ויזה להודו במהירות ובמינימום מאמץ?

את הוויזה האלקטרונית תוכלו להוציא באינטרנט בקלות, במהירות ובמינימום מאמץ. כל שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לאתר של ויזה2, למלא את הטפסים דרך האתר, לשלם בצורה מאובטחת את האגרה ודמי הטיפול העומדים על סך 400 ₪ ולחכות בדרך כלל 3-4 ימי עסקים לכל היותר עד לקבלת הוויזה במייל. תהנו בהודו!