לארח בסטייל - אירוח VIP בישראל עבור אורחים חשובים

מדי שנה פוקדים את ישראל לא מעט אורחים חשובים, ביניהם אנשי עסקים ומשלחות ממדינות זרות, דיפלומטים למיניהם ואפילו קרובי משפחה או אורחים פרטיים להם היינו רוצים להעניק את היחס והאירוח הטובים ביותר שרק ניתן להעלות על הדעת.

יעל וייס 09/01/2019

(צילום: אורח)

dir="rtl">אורחים הנחשבים ל"חשובים", עבורם אירוח מושקע ומסוגנן במיוחד הוא לרוב הרלבנטי ביותר, ניתן למצוא לרוב בסקטור העסקי - אינספור אנשי עסקים מגיעים לארץ מדי שנה, הן עבור פגישות עסקיות עם אנשי עסקים וחברות ישראליות והן כחלק ממשלחות בינלאומיות בתחומים שונים. עבורם, כמו גם עבור כל אורח חשוב אשר  מגיע לארץ, ניתן להזמין שירות VIP אשר יהפוך את ביקורם בארץ לנוח, נעים ואטרקטיבי במיוחד, החל מהירידה מהמטוס בנתב"ג ועד לטיסה חזרה לארצם.

לעבור את הנחיתה בארץ לחוויה נעימה במיוחד - שירות VIP בן גוריון

אירוח מסוגנן, כזה אשר יעניק לאורחים את החוויה הטובה ביותר שניתן להעניק להם בביקורם בישראל, מתחיל כבר מהרגע שהם יורדים מהמטוס בנתב"ג. שירות VIP בן גוריון מאפשר לנו לדאוג לאירוח אופטימאלי לאורחים חשובים החל מרגע ירידתם מהמטוס - במקום לעמוד בתורים הרגילים בביקורת הדרכונים וכו' הם ילוו על ידי אנשי מקצוע החל מירידתם מהמטוס ועד ליציאתם מהטרמינל (ישירות לשירות הסעות VIP אשר ייקח אותם ליעדם הראשון, כמובן), וכך תהפוך הבירוקרטיה הכרוכה בכניסה לארץ (ועלולה להיות מייגעת לפעמים) לחלקה, מהירה ונעימה. כמובן שמדובר בהרבה יותר מאשר דאגה להליך הבירוקרטי - שירות מסוג זה מאפשר לנו לספק לאותם אורחים חשובים קבלת פנים נעימה ומסבירת פנים, כזו אשר תספק להם רושם ראשון מצוין, הן מישראל והן מהאורחים המקבלים אותם.

שירות זה מוצע כמובן גם בחזרה לשדה, לקראת המראתם של האורחים חזרה לארץ מוצאם - טרקליני אירוח מהודרים ומפנקים, מעבר חלק ומהיר של ביקורת הדרכונים, הצ'ק אין לטיסה ושאר הפרוצדורות הכרוכות ביציאה מן הארץ. כך, כל שלבי הכניסה/יציאה מהארץ, אשר כרוכים לרוב בכמה שעות טובות של המתנות התורים והליכים בירוקראטיים איטיים, הופכים לנעימים, מהירים ואפילו מהנים ומפנקים, כפי שניתן להיווכח ממבט חטוף בטרקלינים המהודרים שבנתב"ג המוצעים לאורחים אלו הן לאחר הנחיתה והן לפני ההמראה.

הסעות VIP בארץ, טיולי יוקרה ועוד

בעוד שירות vip בן גוריון הוא כמובן חלק מרכזי באירוח אורחים חשובים בישראל, אירוח מושקע מסוג זה אינו מסתכם אך ורק בשער הכניסה/יציאה לישראל. גם במהלך שהייתם בארץ ניתן להעניק לאורחים אלו את תנאי האירוח הטובים והמפנקים ביותר, ולהפוך את חוויית שהייתם בארץ לבלתי נשכחת, במובן החיובי ביותר שרק ניתן להעלות על הדעת.#11635 גם אם זה מנכ"ל חשוב שמגיע לפגישה וגם אם זו מש

שירות הסעות vip הוא כמובן רכיב מתבקש באירוח מסוג זה - רכבי יוקרה מאובזרים ומהודרים אשר יסיעו את האורחים לכל מקום אליו יצטרכו להגיע. רכבים אלו גדולים ומרווחים, ומציעים את כל התנאים למנוחה טובה במהלך הנסיעה, כמו גם לעבודה - החל מנהג מקצועי ומיומן ועד לחיבור wi-fi מהיר, כך שאותם אורחים יוכלו לנצל כל רגע פנוי על מנת לנוח, לעבוד או ליהנות מהדרך בתנאים הטובים ביותר.

במידה ואנו מעוניינים להעניק לאותם אורחים גם כמה שעות או ימים של טיולים ברחבי הארץ, כאלו אשר יאפשרו להם לראות חלקים מרכזיים ומעניינים בארץ בתנאי נוחות אופטימאליים, מוצעים שירותי הדרכת טיולי יוקרה. טיולים אלו מלווים כמובן בנהג צמוד ובמדריך טיולים מקצועי, כזה המתמחה בהעברת טיולים בארץ באנגלית (ניתן לתאם הדרכה גם בשפות נוספות), כאשר המסלולים רבים ומגוונים, וניתן לקבוע אותם על פי רצונותיהם של הלקוחות. מרבית אנשי העסקים והמשלחות המגיעות לארץ מעוניינים לרוב לראות את ירושלים, את הגליל והגולן או את המדבר הישראלי, ומפאת מימדיה הקטנים יחסית של ישראל מתאפשרים טיולים יומיים לכל המקומות הללו. כאשר הטיול מתבצע באמצעות הסעת יוקרה ומדריך מקצועי צמוד, אין שום בעיה לנסוע גם לקצה המדינה ולחזור באותו היום, או ביום שלמחרת.

דרך מתבקשת להותיר רושם חיובי על האורחים

הן שירותי vip בבן גוריון והן הסעות vip, טיולי יוקרה בארץ ושאר השירותים המוצעים לאורחים חשובים המגיעים מחו"ל - כל אלו הם כלים יעילים ביותר המאפשרים לנו לוודא כי אנו מותירים רושם טוב בקרב אורחים אותם חשוב לנו להרשים. כאשר מדובר באנשי עסקים או משלחות עסקיות/דיפלומטיות, לרושם חיובי זה עשויה להיות השפעה חיובית ממשית על הצלחת הביקור בארץ, על כל המשתמע מכך.

 

הכתבה הוכנה בשיתוף חברת Vip platinum club המתמחה בשירותי VIP בבן גוריון וכן בטיולי יוקרה VIP.