אופניים חשמליות חדשות או יד שניה? מה עדיף

כפי שקורה עם פריטים רבים ומגוונים - כך גם עם אופניים חשמליות, ניתן לרכוש אותם הישר מן היצרן, היבואן או המשווק או שניתן לרכוש זוג משומש. היתרון שברכישת אופניים חשמליות חדשות ברור, הן עדיין לא היו בשימוש ולכן לא נגרם להם כל בלאי. מצד שני רכישת אופניים חשמליות משומשות במצב טוב עשויה לאפשר לנו לרכוש כלי רכב מוצלח במחיר נמוך יחסית.

אביעד ברטוב 15/04/2018

(צילום: אורח)

dir="rtl">אספנו עבורכם מידע וטיפים על רכישת אופניים חשמליות תוך השוואה בין האפשרות לרכוש זוג חדש למשומש ועל היתרונות והחסרונות של כל אחת מאפשרויות אלה.

דגמים חדשים ומתקדמים יותר
אופניים חשמליות הן כלי רכב שהיקף השימוש בו מצוי במגמת עליה חדה מזה כמה שנים ברציפות. כתוצאה מהביקוש הגדול יצרנים רבים ברחבי העולם שוקדים על פיתוח דגמים מתקדמים ומשופרים. כך יוצא שרכישת אופניים חשמליות חדשות היא הדרך היחידה ליהנות מן הפיתוחים האחרונים בתחום, כולל סוללות באיכות גבוהה יותר, מערכות הנעה מתקדמות, עיצוב מוצלח ועוד. חשוב לזכור שדגמים מוצלחים עשויים להימכר כמה שנים ברציפות בחנויות אופניים שונות ללא שנעשה בהם שינוי ולכן עצם העובדה שבוחרים לקנות אופניים חשמליות חדשות לא מבטיח שתקבלו את המתקדמות ביותר.

אופניים חשמליות מאריכות ימים כל עוד הן מטופלות כראוי
הסכנה הגדולה כשרוכשים פריט משומש היא שרק לאחר שכבר קנינו והתחלנו להשתמש יסתבר לנו שבחרנו לא טוב והפריט במצב הדורש השקעה מעבר למה שמשתלם לאור המחיר המופחת ששילמנו. בבואנו לקנות כלי רכב משומש כלשהו חשוב מאוד לעמוד על מצב המערכות השונות בו ולהבין מה נצטרך להחליף, איזה תיקונים נצטרך לערוך וכמה כל זה יעלה לנו.
אופניים חשמליות הן כלי רכב פשוט יחסית וככזה הן יכולות לשמש אותנו היטב שנים רבות כל עוד נדאג לתחזק אותן כראוי. אם בעליהם הקודמים של אופניים חשמליות משומשות שאנו שוקלים לרכוש טיפל בהן כראוי והשתמש בהן באופן אחראי הן תהיינה במצב משביע רצון. כל עוד המחיר מגלם את הפחת הטבעי בערך האופניים מפאת גילם ייתכן מאוד שמדובר בעסקה משתלמת.

תמורה מקסימאלית בעד כספנו
בבואנו לרכוש אופניים חשמליות מתקפלות או רגילות חשוב להגדיר תקציב העומד לרשותנו ולערוך רשימת תכונות שאנו מעוניינים שיהיו לזוג שנבחר לקנות. מרגע שידוע לנו הסכום המרבי שנוכל להוציא ומה אנו מצפים לקבל תמורתו נוכל לערוך סקר שוק ולמצוא דגמים הבאים בחשבון. אם אינכם מסוג האנשים שאוהבים דברים חדשים דווקא כדאי לעבור גם על מודעות אופניים חשמליות מיד שנייה, ייתכן שתגלו שבחירה בזוג משומש יאפשר לכם להשיג יותר עבור הסכום שתוציאו.

הסוללה היא רכיב חשוב ויקר בכל אופניים חשמליות. לסוללות נטענות אורך חיים מסוים ולכן אם אתם שוקלים רכישת אופניים חשמליות משומשות חשוב שתבינו מה מצב הסוללה, לכמה זמן עוד תוכל לשמש אתכם וכמה יעלה להחליף אותה.