כסא משרדי בשווי 675 ₪ במתנה!

גלובל ישראל (G/il) , החברה הגדול בישראל בתחום הריהוט המשרדי, בעלת המותגים Teknion ו- Tzora, יוצאת במבצע קיץ ובמרתון מכירות מיוחד על כסאות משרדיים ב"צרעה שופ".

עטרת זרביב 21/06/2011

(צילום: אורח)

dir="rtl">קונים כיסא מנהלים ממבחר הכיסאות שבקטלוג במחיר של 1,500 ₪ ומעלה ומקבלים כיסא משרדי ארגונומי דגם שונית C2 בשווי של 675 ₪ במתנה,  במגוון צבעים לבחירה.

Tzora

צרעה היא מותג ישראלי מוביל בתחום הריהוט המשרדי. חברת צרעה החלה את דרכה בשנת 1957 בייצור כיסאות, ומאז היא קובעת את הסטנדרט המוביל בתחום הנוחות והארגונומיה בשוק הריהוט המשרדי בישראל. צרעה מציעה מגוון מוצרים איכותיים בתקציבים המתאימים ללקוחות עסקיים בעלי צרכים שונים וללקוחות מוסדיים גדולים.

 חברת צרעה נהנית משיתוף פעולה בין מרכז הפיתוח של Global בטורונטו למחלקת הפיתוח של גלובל ישראל ומתקציב פיתוח שנתי של מיליוני דולרים. כתוצאה מכך, כל מוצרי צרעה עומדים בתקנים הצפון-אמריקאיים המחמירים ביותר וחלק ניכר מהם זכו בפרסי עיצוב בינלאומיים חשובים.

 צרעה מעמידה לרשות לקוחותיה צוות מקצועי שכולל מעצבי פנים, מהנדסים, מתכננים ואנשי תמיכה טכנית שיסייעו להם לתכנן את המשרד המושלם. בנוסף, צרעה מעניקה שלוש שנות אחריות לפחות על כל מוצריה.

המבצע בתוקף עד ה 31.8

 ניתן להשיג ב"צרעה שופ" רח' המסגר 18 פינת ריב"ל 32 ת"א.

לפרטים נוספים: 03-5375875

לאתר החברה: www.tzora-global.com