סניף חדש לקונדיטוריית אקלר במתחם פרימיום סנטר בחולון

החודש הושק במתחם פרימיום סנטר בחולון סניף חדש של המותג ''אקלר'' הכולל בית קפה וקונדיטוריה ומציע תפריט עשיר של פסטות, סלטים, קישים, טוסטים וכריכים, פיצות וארוחות בוקר והכל בכשרות למהדרין.

חיים נחתומי 29/07/2010

(צילום: אורח)

(צילום: אורח)

סניף חדש למותג הוותיק והאיכותי אקלר נפתח החודש במתחם פרימיום סנטר בחולון. ולראשונה תפריט חדש הכולל מגוון סלטים, פסטות, פיצות ועוד, תחת ייעוץ קולינארי של אלון יפת ואיתן דשא. כשר למהדרין.

קונדיטוריית אקלר הוקמה בשנת 1990 על ידי דוד ברנס. דוד הוא נצר למשפחת קונדיטורים ענפה, שהקימה בשנות השישים את "קונדיטוריה ברנס" הוותיקה בגבעתיים. אחרי שנים של התמקצעות ופיתוח מתכונים יצא דוד לדרך עצמאית בתחום האפייה.

 הסניף הראשון שפתח היה ברחוב אלנבי בתל אביב. עד מהרה, בזכות הניסיון העשיר שרכש, הפכה אקלר ל"פנינת העוגות" החדשה של תל אביב. לקוחות הגיעו מכל איזור המרכז וברגע שטעמו משלל מעדני הקונדיטוריה, נשבו מיד בקסמיה. היום ממוקמת הקונדיטוריה בראשון לציון ומשווקת עוגות ועוגיות בכל רחבי הארץ.

בחודש יולי 2010 נפתח בית קפה חדש במתחם פרימיום סנטרחולון. בנוסף לקונדיטוריה, הסניף מציע תפריט עשיר של פסטות, סלטים, קישים, טוסטים וכריכים, פיצות וארוחות בוקר. לדוד ברנס, שני שותפים נוספים למקום החדש: אפי גבע ושמוליק דהן. שף: רודי מינון, לשעבר שף במנדיס. היועצים הקולינרים שפיתחו את התפריט החדש: אלון יפת ואיתן דשא.

סוד ההצלחה של אקלר טמון בשני נושאים חשובים: הקשר עם הלקוחות היה ועודנו חשוב מאוד בעיני דוד. אין אלה מילים פורחות באוויר. בסיום תהליך הייצור של כל עוגייה או עוגה חדשה, דוד מבקש לשמוע את חוות דעתם של הקונים. כך הוא לומד את טעמו של הקהל, וכתוצאה מכך, אקלר מציגה כיום מגוון של עשרות מוצרים שונים המתאימים לכל קשת הלקוחות.

כמו כן ההקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים היא ערך עליון באקלר. למרות ובגלל הביקוש הרב לאורך השנים, אין התפשרות על אמות המידה הגבוהות שהציב המותג כבר בראשית הדרך.

אקלר, קפה קונדיטוריה, רח' המלאכה 1, פרימיום סנטר, חולון.

לאתר הקונדיטוריה, עדיין בבנייה: http://www.eclair.co.il/Index.asp