בני עקיבא: הופסקה הפעילות בסניפים

עוברים למרחב הוירטואלי ולעשיה חברתית בעקבות המשבר. לאור ההגבלות החדשות החליטה תנועת בני עקיבא על הפסקת הפעילות השוטפת בסניפי התנועה ברחבי הארץ. עם זאת, פעילות התנועה תתקיים באופן שוטף כאשר הקשר והפעילות מול החניכים וחברי הסניף יימשכו באופן רציף ואף יועצמו- בין היתר באמצעות המרחב הוירטואלי.

אביחי טבק ו16/03/2020

בנוסף, התנועה תפעל בשטח בעשיה חברתית ככל שיידרש בעקבות המשבר. בין היתר הוקם מוקד מיוחד לסיוע לאנשים הנמצאים בבידוד ובני משפחותיהם בכל בעיה או קושי שעולה וכן פועלת בשטח עם אוכלוסיות הזקוקות לסיוע באופן מיוחד כגון נוער בסיכון, קשישים וכדומה.

מזכ"ל בני עקיבא יאיר שחל: "תנועת בני עקיבא אמנם עצרה לעת עתה את הפעילות בסניפים, אך הפעילות אינה פוסקת ואף מועצמת. התנועה רואה במשבר הנוכחי גם סוג של הזדמנות לחיזוק ערכים נוספים בניהם חיזוק הקשר המשפחתי והחוסן החברתי בחברה הישראלית ותהיה זמינה ומוכנה לפעול ככל שיידרש למען החברה הישראלית".

#12274 מזכ"ל בני עקיבא יאיר שחל

בדברים שהועברו לכלל חברי התנועה והורי החניכים על ידי התנועה נרשם כך, "תנועת בני עקיבא מבינה שצו השעה מורה כרגע על הפחתת פעילות, מפגשים והתכנסות. כל איש בביתו עם משפחתו. על כן מעתה ועד לעדכון בשינוי ההנחיות לא תתקיים שום פעילות שגרתית בסניפים הכוללת מפגש פנים אל פנים בין החברים. המטרה והאחריות כרגע היא להישאר במסגרת הביתית על מנת לשמור על כולנו.

אנו קשובים להנחיות משרד הבריאות ומשרד החינוך ונפעל כל העת בהתאם.

עם זאת, העשייה התנועתית איננה פוסקת, היא עוברת למרחב הוירטואלי. נמשיך לשמור על קשר בין חברי הסניף, להעביר פעילויות במדיה, ללמוד ולחזק את החוסן החברתי.

בנוסף, אנו רואים בזמן זה הזדמנות לחיזוק הקשר המשפחתי ונעביר לשטח כל העת הצעות לפעילויות ולימודים לשם כך.

אנו מודעים לכך שיש צורך במתנדבים לצרכים חברתיים המוגדרים על ידי הרשויות המקומיות כצרכי חירום, כאשר השליחות והאחריות שלנו הינה להיות חלק ולהוביל זאת במקומות שנדרש.

הפעלת מתנדבים בוגרים תעשה באישור המחוז ובתיאום צוותי החירום בעיריות/בישובים.

הפעלה מתנדבים עד גיל 18 הינה רק באישור הורים עפ"י הנהלים שיועברו לקומונריות.

בריאות איתנה לכולם. בברכת חברים לתורה ולעבודה. הנהלת התנועה."

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ו', ט' ניסן התש"פ 03.04.2020
פרשת צו
כניסה: 18:20 | יציאה: 19:50
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<אפריל, 2020>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS