אינסטלטור בפתח תקווה - איתור נזילות מים

איתור נזילות מים בעבר היווה משימה מסובכת למדי. על מנת לאתר מקור נזילה ולתקן את מה שדרש תיקון, היה צורך לחשוף את הקיר או להרים את הרצפות, על מנת לאתר את מקור הנזילה המדויק. אין ספק שהדבר היה כרוך באי נוחות רבה לדיירי הבית וכן, הסב אי סדר רב.

תוכן שיווקי ו27/01/2020

כמו כן, איתור נזילה באמצעות שיטה זו, היה דבר שארך זמן רב. המציאות המודרנית שאנו חיים בה כיום, נותנת את אותותיה בכל תחום, לרבות תחום האינסטלציה. כיום, אינסטלטורים מאתרים נזילות בצורה קלה, נוחה, פשוטה ובעיקר מהירה יותר, באמצעות כלים טכנולוגיים משוכללים ומתקדמים.

פתרונות מתקדמים לאיתור נזילות

כאמור, איתור נזילות מים היווה בעבר פעולה מורכבת מאוד. האינסטלטור היה צריך לבחון את המיקום של סימני הנזילה ובהתאם לכך, לשער היכן הוא צריך לחשוף את הקיר או להרים את הרצפות, על מנת למצוא את המקור של הנזילה. מדובר בפעולה שהייתה נמשכת שעות רבות.

כיום, ישנם אמצעים משוכללים אשר ניתן לאתר באמצעותם נזילות באופן קל, מהיר ויעיל. אחד מהכלים המשוכללים הללו קרוי: מצלמת סיב אופטי. מדובר על מצלמה קטנה מאוד אשר ניתן להחדיר אותה לצינורות קטנים מאוד. החדרת המצלמה לצנרת הביתית או לצנרת הביוב, יכולה לאתר את מקור הנזילה ובהתאם לכך, לאפשר לאינסטלטור לבצע את הפעולות הנדרשות לצורך טיפול בבעיה.

ישנן מגוון סוגי מצלמות סיב אופטי כיום ויש צורך להתאים את המצלמה לסוג הפעולה הנדרשת.

מתי יש צורך להשתמש במצלמת סיב אופטי?

מצלמת סיב אופטי היא רלוונטי מאוד לשימוש כאשר ישנה סתימה כלשהי בביוב אשר חוזרת ונשנית מדי פעם בפעם. כאשר אין סיבה נראית לעין לסתימה זו, יש צורך להחדיר אל הצנרת מצלמת סיב אופטי, אשר תגלה את המקור לסתימה.

גם כאשר מדובר על סתימות בביוב או בשירותים, על מנת לאתר את הגורם לסתימה בצורה הטובה והקלה ביותר, ניתן להשתמש במצלמת סיב אופטי אשר תסייע לאיש המקצוע לאתר את הגורם לסתימה ולבצע את הפעולות הנדרשות לצורך טיפול בסתימה.

בנוסף לכך, גם במקרים שבהם ישנם כתמים או דליפות אשר מופיעים ונעלמים בתקרה באזורים שונים, ניתן להשתמש במצלמת סיב אופטי ולהחדיר אותה באופן כלשהו לצנרת המצויה מאחורי אותו אזור, על מנת לאתר את מקור הנזילה.

איתור נזילות מים באמצעות מצלמות סיב אופטי, יכולה להוות את הפתרון האידאלי עבור טיפול בנזילה כלשהי.

מהי מצלמת טרמית?

גם מצלמת טרמית אדום היא כלי מתקדם מאוד הרלוונטי כיום לצורך איתור נזילות מים. מצלמה טרמית בודקת באמצעות קרני לייזר מיוחדים באופן חיצוני, את הקיר, הרצפה או התקרה שהאינסטלטור חושד שבהם מצוי מקור נזילה.

המצלמה מזהה את הטמפרטורה בקיר או ברצפות וכאשר ישנו אזור בעל טמפרטורה נמוכה יותר משאר האזורים השונים באותו הקיר או ברצפות, ניתן לשער שהטמפרטורה הנמוכה יותר באזור זה נובעת מהעובדה שבאזור זה מצוי מקור הנזילה. על מנת לאתר נזילות באמצעות מצלמה טרמית, יש צורך לבחור באינסטלטור אשר יודע כיצד לעבוד עם מצלמה זו.

כיצד בוחרים אינסטלטור בפתח תקווה

אם אתם זקוקים לאינסטלטור בפתח תקווה עבור איתור נזילות מים, חשוב שתבחרו את האינסטלטור המבוקש לכם בקפידה. לא כדאי לבחור באקראי את האינסטלטור הרלוונטי לכם ובהחלט לא כדאי ליצור קשר עם האינסטלטור הראשון אשר אתם מוצאים ברשת.

אינסטלטור בפתח תקווה הרלוונטי לצורך איתור נזילות מים חייב להיות מקצועי ומנוסה בתחום, בעל ותק ומוניטין, על מנת לוודא שהוא יבצע את העבודה בצורה הטובה, היעילה והמהירה ביותר.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום שבת', כ"ז שבט התש"פ 22.02.2020
פרשת משפטים
כניסה: 16:50 | יציאה: 18:21
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<פברואר, 2020>
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS