גם אריזות קרטון מייצרים כיום בהתאמה אישית

מבחינות רבות אנחנו חיים כיום בעידן ההתאמה האישית. אנחנו יכולים להזמין מוצרים ושירותים רבים ושונים בהתאמה אישית, החל ממשקפיים או נעליים ועד למכוניות.

עמי שרון ו28/10/2019

(צילום: Pixabay)

התאמה מודולארית של המוצר הספציפי שאנחנו קונים היא כיום כמעט סטנדרט בחלק מן התחומים, ובעידן בו האינדיבידואליות שלנו מועלית על נס וזוכה ליותר ויותר פריבילגיות. אפילו תחום כמו קרטונים - אריזות קרטון פשוטות או מורכבות מכל סוג ולכל מטרה, הופך כיום למותאם אישית במידה רבה. במקרה של תחום זה, ההתאמה היא לרוב אישית לצרכי בית העסק או הארגון, ולא בהכרח אישית עבור כל לקוח ולקוח.

מהם היתרונות של אריזות קרטון בהתאמה אישית?

מהי בעצם הסיבה לכך שללקוחות רבים בכלל יהיה את האינטרס להזמין אריזות קרטון בהתאמה אישית? מה רע בקרטונים הסטנדרטיים שכולנו מכירים מזה עשרות שנים ומשתמשים בהם למגוון שימושים שונים? מדוע חשוב שלכל בית עסק כיום, גם המתחילים והקטנים ביותר, יוכלו להזמין וליהנות מקרטונים המותאמים ספציפית עבורם?

ובכן, אחת הסיבות המרכזיות לנהירה אחר מוצרים מותאמים אישית, וספציפית פתרונות אריזה בהם משתמשים בתי עסק רבים, היא לפחות בחלקה שיווקית ופרסומית. בית עסק אשר יכול לעצב ולהזמין קרטונים המותאמים "אישית" עבורו נהנה בעצם מיתרון שיווקי בולט - ביכולתו לשווק את עצמו על גבי האריזות השונות בהן הוא משתמש וספציפית על גבי אריזות המוצרים שלו. מדובר בשטח פרסום נרחב שלא יסולא בפז, וביתרון שיווקי משמעותי הנאמד בהרבה מאוד כסף, גם עבור העסקים היצרניים הקטנים יחסית. זו הסיבה לכך שיותר ויותר בתי עסק כאלו (שלא לדבר על בתי העסק הבינוניים והגדולים, שם כבר מזמן ברור לכולנו כי נעשה שימוש בפתרונות אריזה המעוצבים ספציפית עבור אותה חברה) עוברים לעבוד עם אריזות קרטון מותאמות אישית.

חשוב גם עבור איכות פתרון האריזה והשמירה על המוצר

סיבה נוספת, וחשובה לא פחות, לבחירתם של יותר ויותר עסקים כיום בקרטונים ופתרונות אריזה מותאמים אישית היא סיבה פרקטית - ההתאמה המדויקת של האריזה למוצר מסייעת לחסוך במשאבים מצד אחד, ולאפשר שמירה אופטימאלית על המוצר מצד שני. זהו חלק אינטגראלי מתהליך ההתמקצעות שעובר עולם הייצור ללא הרף, במסגרתו מוצרים הופכים מפורטים ומורכבים יותר ויותר, ובהתאם גם אריזותיהם צריכות "להתעדכן" ולהתאים להם באופן כמה שיותר טוב.

ואכן, אינספור בתי עסק אימצו גישה זו מטעמים פרקטיים ומקצועיים לחלוטין - האפשרות לעצב ולהזמין בעלות נמוכה יחסית אריזות קרטון איכותיות בהתאמה אישית, המתאימות לכל אחד ממוצרי החברה באופן מושלם, מאפשרת ליצור מערך הפצה יעיל יותר מאי פעם בעבר, עם רמות נמוכות של בלאי.

לסיכום, ההתאמה המודולארית של מוצרים ושירותים שונים היא אחד ממאפייני התקופה בה אנו חיים. רק מתבקש כי התאמה זו תיעשה גם בתחום כמו פתרונות אריזה, שכן התאמה של אריזות קרטון היא פשוטה וזולה יחסית, ומציעה תועלת מרובה.

*** היכנסו לקטלוג המוצרים של פרי חשיבה כאן.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ב', א' שבט התש"פ 27.01.2020
פרשת בא
כניסה: 16:32 | יציאה: 18:02
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<ינואר, 2020>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS