איך לבחור עורך דין נזקי רכוש

סיוע משפטי של פרקליט לענייני רכוש הוא הכרחי, כאשר אתם נמצאים בהליך תביעה לאחר שנגרם לציוד כלשהוא שלכם נזק. נזקים שכאלה יכולים להיגרם מסיבות רבות, כאלה הקשורות באנשים אחרים וכאלה הנגרמות בשל תאונות לא צפויות או אפילו פגעי מזג האוויר. בחירת עורך דין נזקי רכוש עבור הייצוג המשפטי, היא חשובה הן בהיבט של הליווי והייעוץ שתקבלו בדרך - אך כמובן לצורך השגת התוצאות המיוחלות, שהן פיצוי משביע רצון שיינתן לכם.

יעל וייס ו15/08/2019

מתי תצטרכו עורך דין נזקי רכוש?

כאמור נזקי רכוש אינם עניין צפוי ולעיתים אף לא מכוון. רכושו של אדם יכול להינזק במגוון דרכים ומשפע של סיבות - כאשר לא תמיד מדובר דווקא באדם אחר אשר גרם לפגיעה במכוון. הנה דוגמה למספר נזקי רכוש שעלולים להיגרם לחפצים וציוד, שאינם תחת ההגדרה "פגיעה מכוונת":

1. היווצרות של שריפה אשר גרמה לנזקים רבים בדירה, כולל ברכוש שבתוכה. שריפות עלולות להתרחש גם בגלל קצר חשמלי, משמע תאונות ביתיות וגם בשל מזג אוויר חם במיוחד.

2. טחב רב בתקרה בשל נזילת מים שחדרו מהדירה של השכן שלכם מלמעלה. מדובר בעניין שלא תמיד "תופסים" בזמן, אלא רק לאחר שנגרמה כבר פגיעה ממשית.

3. תקרה שקרסה בעסק, בשל בנייה לא איכותית. הנזק כאן הוא איננו מכוון, כלומר איש לא תכנן שאכן התקרה תקרוס, אך ליקוי בנייה גרם לפגיעה הרבה במקום.

#12012 עורך דין נזקי רכוש

אלו הן דוגמאות ספורות למקרים אשר עורך דין נזקי רכוש עוסק בהן. פרקליט לנזיקין אמור להיות בקיא מאוד בכל הדינים הקשורים לנזקי רכוש, כאשר המומחיות שלו צריכה להיות בנושא הביטוחים.

עורך דין נזקי רכוש צריך לייצג אתכם מול חברת הביטוח ולהוביל תהליך שבו תקבלו פיצוי כספי מספיק גבוה, בכדי לכפר על עוגמת הנפש ובמקרים שבהם ניתן לעשות זאת - אף לתקן את הנזק ולהשיב את הרכוש למצב שבו היה לפני המקרה.

איך תוכלו לקבל פיצויים על הנזק?

על מנת להגיש תביעה בנושא נזיקין בסיוע של עורך דין נזקי רכוש, יש צורך בהגשת מגוון מסמכים וחוות דעת של מומחים שונים. בסיטואציות מורכבות, ייתכן שמלבד עו"ד נזיקין יהיה צורך גם בסיוע של שמאים מקצועיים, חוקרים ומהנדסים, בכדי להגיע לשורש העניין ולבדוק על מי מוטלת האחריות לנזק אשר נגרם לרכושו של אדם.

חשוב מאוד, אם כן, לקבל ייעוץ מקצועי ולבחור בקפידה את הפרקליט שילווה אתכם בתהליך המורכב הזה, בכדי שלא יושמט אף פרט חשוב ועל מנת שתהיו שבעי רצון מתוצאות התביעה. הובלת ההליך המשפטי וכן הייצוג בבית המשפט, ייעשו על ידי עורך דין נזקי רכוש אשר יהיה עבורכם הסמכות לכל העניינים הקשורים בתביעה. משרד עורך דין נזיקין איכותי יהיה בעל מוניטין בתחומו ויוכל להציג בפניכם מגוון מקרי בוחן, אשר יעידו על הניסיון של פרקליטי המשרד בייצוג מקרים דומים.

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ג', ב' שבט התש"פ 28.01.2020
פרשת בא
כניסה: 16:32 | יציאה: 18:02
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<ינואר, 2020>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS