יום גיבוש לעובדים

 יום גיבוש לעובדים מטרתו לעלות על דרך המלך ולהפוך את העניין הפורמלי בינך לבין עמיתך למשהו קצת אחר. העניין הזה של לקרב אנשים מרחוקים, פורמאליים, "כאלו שבאים רק לעבוד" משתנה כאשר מבינים את מהותו של יום גיבוש לעובדים. אם כן, מה שמפריד בינך לבין מערכת יחסים טובה ומניבה הצלחות, זה יום גיבוש מבורך. יום זה ,יוצר אווירה נעימה אבל לא רק, בין היתר מעניק לסביבה שלך בדיוק את מה שהיה חסר בה - רעות, אחדות ובעיקר פרודוקטיביות בלתי מתפשרת. לקרב לבבות, להפוך תוצר למשהו מושלם, להפיק תועלת - כל אלו הם למעשה הגורמים המשותפים ליום גיבוש מוצלח אחד ועל זה רצינו לדבר גם אתך. 

עמי שרון ו17/07/2019

(צילום: stock.adobe.com)

אינטגרטים - עוזרים לך להפוך מקום עבודה קשוח למקום שכיף לבוא אליו

מעבר לעבודה, זה יותר מתשע שעות, לעיתים אפילו עשר ולעיתים ישיבות הנמשכות אל תוך הלילה. נשמע לך מוכר? אם כן, הגיע הזמן לחולל שינוי לא רק במערך העובדים שלך, אלא גם במה שהם יכולים להציע לך. מאמר זה למעשה נועד בכדי לכוון אותך ולסייע לך לשנות את הכללים ולהפוך את העובדים שלך, לחברים הטובים ביותר. איך עושים את זה? מדברים על יום גיבוש לעובדים, יום שמשנה את כל כללי העבודה והתוצרים הסופיים. אחרי הכול, כל עסק שמאמין בעצמו, חייב להאמין קודם כל בעובדים שלו ומה שהם צריכים על מנת לתת משוב חיובי בחזרה.

איך מתכננים יום גיבוש?

יום גיבוש לעובדים מוצלח, בנוי מהחוויה וכן מהערך מוסף שיישאר לעובדים בסופו של יום. אחרי הכול, יום גיבוש מאורגן, מטרתו לא רק לתקן עוולות אלא להעניק בו זמנית אפשריות של פעילות מחברת ומעודדת תקשורת בין אישית טובה. שילובן של כמה אטרקציות יהווה פתרון מושלם ביותר, כמו כן הרצאות מצחיקות, מעניינות ואפילו מרגשות וכך בזמן הקצר, יתאפשר לך לחבר בין , העובדים שיגלו בינם לבין עצמם מכנה משותף עצום. כאמור, אם להתאים יום גיבוש איכותי, זה להתאים אותו גם לאופי המשרד/ מפעל וגם לאופי האנשים המועסקים תחתיך. במהלך זה, יש לקחת בחשבון כמה אנשים עומדים להשתתף ביום הזה, מה התקציב העומד לרשותכם, מי מגיע עם רכב ועד כמה מקומות החנייה פנויים מראש- זאת בכדי להסיר דאגה ולאפשר יום כיף על כל המשתמע מכך. בשלב הזה, לאחר שחשבת על הפרטים הקטנים לכאורה וכן על הלוגיסטיקה הנדרשת, יש לחשוב על האטרקציה עצמה. יש לבחור בחירות שהן קרובות למקום מגוריהם של העובדים, לחשוב על זמני עצירה לארוחות וכן מנוחה ועצירה להתפנות. עכשיו, הגיע הזמן לעבור גם לזמני הנסיעה והמפגש- כמו כן, חשוב להתאים את הפעילות למזג אוויר מתאים בכדי שלא להפוך את החוויה לסיוט מתמשך וכך להשיג את האפקט ההפוך.

התאמת הפעילויות ביום בגיבוש לעובדים

אחד מהדברים הלא פחות חשובים קשור בהתאמת הגיל למשתתפים עצמם וכן על פי פעילויות ברות ביצוע בפועל. עניין זה חשוב, כי אם במידה יוצאו עובדים וילדים שלא על פי הגילאים והתאמה למפגש המגובש, מחוסר התאמה, הם עלולים להיוותר בצד ואז כל הרעיון של יום עם ערך וכיף, יבוטל לאלתר. בכדי שזה לא יקרה, אינטגרטים - מומחים בהתאמת ימי גיבוש לעובדים מעניקים לך את כל האפשרויות להתאים את הפעילות לגיל ולאפשר לכל העובדים ולעיתים אף לילדיהם להיות חלק מכל הכיף זה. לכן, בעת בחירת טיול ג'יפים, קייקים או אפילו טיול מאורגן, חשוב ביותר לדעת מראש את המשתתפים בוודאות וכך גם את גילם -אבל את זה, מאפשרים לך כאן ועכשיו אינטגרטים- הגוף שיודע לחבר בין אנשים במקומות עבודה ומחוצה להם.

 

.

 

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ד', כ"ד שבט התש"פ 19.02.2020
פרשת משפטים
כניסה: 16:50 | יציאה: 18:21
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<פברואר, 2020>
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS