הפקת משכורות בקליק - למה אנחנו מתכוונים, כשאנחנו מכנים את התכנה שלנו "ידידותית"?

 כל ארגון שמעסיק עובדים, נדרש להתמודד עם התהליך החשבונאי של הפקת תלושי שכר ותשלום משכורות לעובדים. יש מי שמנסים להתמודד עם התהליך בעצמם, יש מי שמחזיקים מנהלי חשבונות או חשבי שכר לתהליך, במערכת יחסים ארוכה ומחייבת של עובד-מעביד, ויש מי שמאפשרים לחברה חיצונית לטפל בתהליך חשבות השכר, תוך שהם מתמודדים עם שגיאות האנוש, חוסר ההיכרות של חשבי השכר את הארגון, העובדים והמערכת, והצורך לעדכן את האחראיים על הפקת המשכורות בכל עדכון, שינוי, וכדומה.

כתב דתילי ו16/07/2019

(צילום: תמונה: istock)

יש דרך פשוטה יותר לטפל בהפקת תלושי השכר והעברת המשכורות - ואנחנו מדברים, כמובן, על תוכנה להפקת משכורות. בשוק הישראלי שפע של תכנות להפקת משכורות, אולם שיקלולית היא הוותיקה, הבולטת והיעילה מכולן.

אחד הדגשים בפיתוח תוכנה להפקת משכורות היא הידידותיות למשתמש וקלות השימוש. צוות הפיתוח והעדכונים של תוכנת שיקלולית מתייחס לממשק הידידותי לשימוש ולנוחות הפעלת תהליך הפקת המשכורות כאל אחד המשתנים החשובים במערכת - וכך, תוכנת שיקלולית היא תוכנה להפקת משכורות המאפשרת תהליך מהיר, נטול שגיאות, שמטפל בכל ההיבטים של הפקת המשכורות, כולל תלושי שכר, העברת התשלום לעובד, דיווח לרשויות המס והפקת דו"חות - באופן אוטומטי ומבלי לצרוך משאבים מיותרים או להכריח אתכם להכיר את המערכת ולייצר פעולות ממוחשבות תהליכיות, הדורשות מיומנויות.

צוות הפיתוח של שיקלולות מבין ששני היתרונות הגדולים של עבודה עם תוכנה להפקת משכורות היא נוחות וידידותיות, אל מול אפס שגיאות חישוב או שגיאות אנוש - וזה המוצר המוצע ללקוחות, מוצר יעיל וחזק - ארוז באריזה מזמינה, ידידותית וקלה להפעלה. כל היתרונות של ממשק תכנת שיקלולית להפקת משכורות בקליק - לפניכם.

#1 - מתחילים את תהליך הפקת המשכורות בקליק

עם כל עובד חדש שמתחיל את עבודתו בארגון, מפעילי המערכת מקימים עובד חדש גם בתוכנה. אל התוכנה תזינו פרטים אישיים של העובד החדש, החל ממספר הזהות וכתובת המגורים שלו - וכלה בכלל נתוני ההעסקה שלו, כמו גובה התשלום הגלובלי, אחוזי המשרה שלו, נקודות הזיכוי לחישוב מס (המערכת מחשבת אוטומטית על פי הנתונים שייאספו), ועוד.

כשהתוכנה שלכם מעודכנת - חישוב והפקת תלושי השכר מבוצע בקליק. כל הנתונים כבר בפנים - והמערכת מייצרת בתהליך שקוף למשתמש, את כלל תלושי השכר החודשיים. בנוסף:

• על פי פרטי הבנק של כל עובד, המערכת דואגת לבצע העברת תשלום לחשבון הבנק של העובד כנגד הסכום לתשלום הרשום בתלוש השכר שלו.

• מערכת שיקלולית שולחת לעובדים תלושי שכר מקוונים במערכת ייחודית המכונה Tamal Paychecks. המערכת עומדת בכל התקנים הנדרשים ומאפשרת לעובדים לצפות בתלוש המשכורת שלהם בכל עת, מכל מחשב.

• המערכת מעבירה תשלומים גם לרשויות המס.

• המערכת דואגת לחשב גם יתרת ימי מחלה, חופשה, ומטפלת באופן אוטומטי בימי חופשה לידה או מילואים, וכדומה.

• בסיום תהליך הפקת המשכורות - המערכת תפיק דו"ח מסודר ובו כלל התשלומים: עבור שכר, מיסים, קופות גמל ותכניות חיסכון לפנסיה, וכדומה.

#2 - כל הפעולות מסוכמות, שמורות וזמינות בכל עת, מכל מסך

ברור כי כל תוכנה להפקת משכורות מנהלת חישובים בסכומים גדולים - בעיקר בארגונים המעסיקים עשרות עובדים. על כן, חשוב שתוכלו לגשת לכלל הנתונים החשבונאיים, הסכומים לתשלום ודו"חות הסיכום בהיסטוריית התשלומים לעובדים. תכנת שיקלולית שומרת ארכיון מפורט שנוח להתמצא בו, בנוגע לכלל התשלומים שבוצעו. זה נכון גם בנוגע להפקדות לקופת גמל את תוכנית חיסכון לפנסיה, אשר על פי חוק הארגון מחוייב ליידע את העובד בנוגע לכל הפקדה אליהם.

#3 - אנחנו תמיד כאן כדי לסייע לכם

אף על פי שתוכנת שיקלולית להפקת משכורות היא מהפשוטות והידידותיות שתוכלו למצוא - חשוב לדעת כי תהליך הפקת המשכורות וחשבות השכר הוא תהליך מורכב מיסודו, במהלכו יש לקחת בחשבון משתנים שונים ולחשב שכר עבור כל אחד מעובדי הארגון. על כן, חברת טמל מעמידה בפני המשתמשים בתוכנה להפקת משכורות שיקלולית צוות מומחי שכר מוסמכים לתמיכה טלפונית זמינה, מקצועית ואדיבה.

עם מעל שלושים שנות ניסיון - אתם יכולים לסמוך על שיקלולית

שיקלולית היא מתוכנות חשבות השכר הבולטות בשוק הישראלי, והיא תוכנת הפקת המשכורות הראשונה שהוצעה למערכת ההפעלה "חלונות" בישראל. עם וותק, ניסיון, ועבודה של עשרות שנים אל מול הגופים הגדולים במשק - אתם יכולים להרגיש בטוחים באיכות השירות ובמקצועיות התהליך המוצע בהפקת משכורות עם שיקלולית.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ד', כ"ד שבט התש"פ 19.02.2020
פרשת משפטים
כניסה: 16:50 | יציאה: 18:21
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<פברואר, 2020>
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS