החזרי מס - איך זה עובד?

התמודדות עם גופים ממשלתיים בדרך כלל גורמת לנו למתח, חרדה ועצבנות הנלווית להתמודדות עם חובות כספיים. יחד עם זאת, קיימים מצבים שדווקא הם אלו החייבים לנו כספים. אחד השירותים הרלוונטיים למקרה כזה הוא פנייה אל חברה מקצועית לצורך בדיקת החזרי מס מרשות הימים.

אביעד ברטוב ו25/09/2018

(צילום: Pixabay)

החזר מס, יש חיה כזו?

שכירים משלמים מס הכנסה מדי חודש, אך חישוב המס הסופי נערך רק בסיכום שנתי. מסיבה זו, שכירים רבים מגלים כי שילמו יותר משהצטרכו. באמצעות פנייה לביצוע בדיקת החזר מס, הם עשויים לגלות כי אכן מגיע להם החזר מס ולקבלו. אז מדוע זה קורה ומאילו סיבות מגיע החזר מס?

במקרים רבים, החזרי המס הם תוצר של טעויות חישוב, וכן גם אי התחשבות בנקודות מזכות המגיעות למשלם המיסים - לידת ילד, סטודנטים או בוגרי תואר ראשון, מעבר ליישוב מזכה, עבודה בשני מקומות עבודה במקביל או עבודה בחוץ לארץ במקביל לעבודה בארץ, גירושין ועוד. אלו למשל, הם מקרים בהם הסיכוי להחזר מס הינו בהחלט גבוה וכדאי להגשת בקשת מס. שימו לב, כי בדיקת הזכאות להחזר מס תבדוק אך ורק את שש השנים האחרונות בלבד. כלומר, אין טעם להגיש בדיקת החזר מס על פרק זמן מעל לשש השנים הללו.

במידה שאושרה זכאותכם להחזר המס, אתם צפויים לקבל את התשלום תוך 120 ימי עסקים. כמו-כן, במקרה שבו בקשתכם התעכבה, מס ההכנסה יתבקש לשלם לכם ריבית.

איך מתחילים?

הגשת הבקשה מתאפשרת באופן עצמאי או בסיוע של חברה מקצועית המתמחה בהחזרי מס. אם תבחרו להגיש את הבקשה באופן עצמאי, תוכלו להגיש בחינם את הטופס דרך אתר ולעמוד בכלל הקריטריונים כדי לצלוח את הבקשה. מאידך, פנייה לחברה מקצועית המתמחה בתחום מעלה את סיכוייכם לקבלת ההחזר, שכן היא מנוסה בהתמודדות עם הגוף הממשלתי, בקיאה בהתמודדות ביורורקטית ותלווה אתכם משלב הבדיקה אל שלב איסוף האישורים והחומרים וכלה בהגשת הבקשה לרשות המיסים.

קידום אתרים

עולם העסקים הוא שוק תחרותי וקשה, בייחוד ליזם הצעיר שלרשותו עומד עסק קטן והתמודדות ביורוקרטית סבוכה עם מיסים, חובות, הלוואות ותזרימי מזומנים. מסיבה זו, חשוב להשקיע מאוד בשיווק העסק כדי להעלות את החשיפה ובסופו של דבר את הרווחים. כיום, שיווק העסק מתבצע דרך הרשת במטרה לקדם את האתר המקצועי ולהגדיל את החשיפה ברשת בכלל ובחיפוש בגוגל בפרט.  SEMarketing הוקם בידי מומחים לפרסום בגוגל ומהווה קורת גג לכל המידע שאתם נחוצים לו בכדי לקדם ולשווק בהצלחה את העסקים שלכם.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ד', א' התש"פ 26.02.2020
פרשת תרומה
כניסה: 16:55 | יציאה: 18:26
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<פברואר, 2020>
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS