הוצאת כלבים לטיול ע"י דוג-ווקר מנוסה

כבר בעת העתיקה גידלו יהודים רבים כלבים וחיות מחמד אחרות, היסוד לצער בעלי חיים ואהבה לכל הברואים טמון כבר בתורה. ואכן, דתיים רבים בכל הארץ מגדלים ומטפחים להנאתם כלבים מגזעים שונים, ולמרות שיש המסתייגים מגידול כלב בבית, רבים מהדתיים מחזיקים את חיית המחמד האהובה שמעניקה אהבה לבעליה ללא תנאי.

עידן הראל ו21/06/2018

(צילום: Pixabay)

גידול כלבים מחייב טיפול מסור בחיית המחמד, מעבר למילוי קערת מים וקערת אוכל. חשוב להוציא את הכלב לטיולים ארוכים של לפחות 20-30 דקות בכל פעם, ההמלצה של אנשי המקצועי היא להוציא את הכלב לטיולים לפחות שלוש פעמים ביום. הטיול נחוץ לכלב על מנת לאפשר לו לעשות את צרכיו, להריח ריחות חדשים, לפגוש כלבים אחרים ולשחק עמם, ובעיקר כדי לפרוק אנרגיות ולשמור על כושר גופני. במידה ושוהים מחוץ לבית רוב שעות היום, חשוב לדאוג לשירות הוצאת כלבים לטיול, על מנת שחיית המחמד לא תישאר זמן רב לבד וכדי לאפשר לה להתפנות, לרוץ וליהנות. 

התורה אינה אוסרת החזקת חיות מחמד

הרב יוסף קארו טען בעבר כי התורה אינה אוסרת על היהודים להחזיק חיות מחמד, למרות שישנם רבנים הטוענים כי יהודים צריכים להימנע מגידול כלבים וחיות מחמד אחרות שאינן טהורות וכשרות. עם זאת, ניתן לראות כי רבים במגזר הדתי מגדלים כלב להנאתם, והם זוכים לחיית מחמד המרעיפה עליהם אהבה, ולחבר טוב וממושמע. בקרב המגזר החרדי ניתן לראות בעיקר חרדים שעשו עליה מארצות הברית המחזיקים כלב בביתם, בעוד החרדים שנולדו בארץ ממעטים לגדל חיות מחמד בגלל אמונתם כי הכלב טמא וקרבתו רעה.

היחס של הדתיים כלפי כלבים השתנה עם השנים, וכיום חוקרים שונים ממליצים למשפחות מהמגזר הדתי לאמץ כלבים ולגדלם בבית או בחצר. הכלב הוא החבר הטוב ביותר של האדם, הוא מעניק רגעי אושר רבים, וגם חשוב לפעילות גופנית מאחר ויש להוציא אותו לטיולים ממושכים, כאמור, לפחות שלוש פעמים ביום.

הוצאת כלבים לטיול מאפשרת לבעליו להכיר את השכונה ואת כל סביבת המגורים, לפגוש מכרים בדרך, גם בעלי כלבים אחרים, לשמור על כושר ובריאות ולנשום אוויר צח בחוץ. הטיול נחוץ גם לכלב, זהו בילוי משותף ומהנה, אך כאשר לא יכולים לדאוג לטיול חשוב להזמין שירות הוצאת כלבים לטיול ממושך בסביבת המגורים על ידי דוג-ווקר מקצועי, יעיל ואמין.

איך להזמין שירות הוצאת כלבים לטיולים?

כאשר מתכננים חופשה ארוכה מחוץ לבית, עומדים לטוס לחו"ל או מתקשים להוציא את הכלב לטיולים בגלל מחלה, לימודים, עבודה וכדומה, אפשר לחפש פתרון זמני בסביבה הקרובה, למשל ילד אחראי של אחד השכנים. עם זאת, כיום מומלץ להזמין שירות הוצאת כלבים לטיול באמצעות פלטפורמה ייעודית ואפליקציה ידידותית למשתמש, את האפליקציה אפשר להוריד מחנות גוגל או מחנות אפל, וכך בכל פעם שצריכים דוג-ווקר מזמינים שירות והכלב זוכה לטיול ארוך ומהנה.

#11383 הוצאת כלבים על ידי דוג ווקר מנוסה

חשוב לדעת כי השירות כרוך בתשלום סמלי, תמורת כ-30 שקלים או יותר ניתן לדאוג לכלב לטיול ממושך, לבד או בקבוצה. דוג-ווקר מקצועי מגיע לבית הלקוח, קושר את הכלב ברצועה ומוציא אותו לטיול ארוך. באמצעות האפליקציה ניתן לעקוב אחרי מסלול הטיול, ובסוף הטיול הדוג-ווקר שולח סיכום.

את השירות להוצאת הכלב אפשר להזמין על בסיס חד פעמי או קבוע, באפליקציה החדשה אפשר להזמין גם שירות דוג-סיטר, כלומר פנסיון לחיית המחמד בביתו של הדוג-סיטר או בביתכם. דוג-ווקר מוציא את הכלב ומחזירו בבטחה לביתכם, במהלך הטיול הכלב יכול לבלות במקומות חדשים שאינו מכיר, והוא זוכה גם לחיבוקים ולליטופים, ובמידת הצורך אפשר לבקש מהדוג-ווקר לתרגל פקודות עם הכלב, לקחת אותו לגינת כלבים וכדומה.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ד', ג' שבט התש"פ 29.01.2020
פרשת בא
כניסה: 16:32 | יציאה: 18:02
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<ינואר, 2020>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS