יועץ עסקי למגזר הדתי

ייעוץ עסקי הוא תנאי הכרחי להצלחת עסק ואפילו למיצוי הסיכוי להישרדותו. חשיבותו היא קריטית להצלחה, ככל שמדובר באנשים שמקימים עסק ראשון ואין להם כל ניסיון בתחום העסקי. ייעוץ מקצועי כשלעצמו אינו ערובה להצלחה אבל אי שכירת שירותיו של מומחה בתחום הייעוץ העסקי היא מתכון כמעט בטוח לכישלון צפוי.

עידן הראל ו17/06/2018

(צילום: Pixabay)

יועץ עסקי אבי אמיתי, מנטור עסקי המתמחה, בין השאר, במתן שירותי ייעוץ למגזר הדתי, מייעץ ומלווה מקימי עסקים החל בשלב התכנון והפיכתו למעשה. היועץ מלווה גם עסקים קיימים, משפר את ביצועיהם, מוביל תהליכים חדשניים המגבירים את הסיכוי למיצוי הפוטנציאל המיטבי של העסק.

כאשר היועץ הוא גם יועץ שיווק באינטרנט, המכיר את התחום לפני ולפנים, נהנים הלקוחות מהיתרון העצום הזה, המסייע להם, הלכה למעשה, למקסם את הפוטנציאל השיווקי של העסק בזירה העסקית הגדולה, החשובה, העצמתית והאפקטיבית ביותר בעולם- רשת האינטרנט.

איך לבחור יועץ עסקי שיזניק את העסק שלכם לגבהים חדשים?

  1. קבעו פגישת היכרות ראשונית אתו, בקשו לראות תעודות המעידות על השכלה, על ניסיון, עם איזה בעלי עסקים וחברות עבד? מה התחומים שבהם הוא מייעץ? כיצד הוא מסייע לבעלי עסקים לפרוץ לשווקים חדשים ולהגיע ללקוחות פוטנציאליים חדשים?
  2. האם ניהל בעצמו עסק? האם הניסיון הוא גם ניסיון מעשי או תיאורטי בלבד ( חשוב לסייג: ידע מעשי אינו תנאי הכרחי, כשם שמאמן כדורגל דגול יכול להיות אדם שמעולם לא בעט בכדור..)
  3. האם היועץ עורך תכנית עסקית מובנית ומסודרת, הכוללת, בין השאר, מקורות לגיוס שותפים ומשקיעים (ככל  שנדרש סיוע במימון בשלבי ההקמה הראשוניים).

המגזר הדתי אינו שונה באופן עקרוני מכל מגזר אחר, להוציא את המגבלות ההלכתיות המונעות מאנשיו לעבוד בשבת ולשמור על כשרות בכל עת. זה לא אמור להוות מכשול או מגבלה, לכן הייעוץ העסקי תקף לגבי המגזר הדתי כפי שהוא תקף לגבי כל מגזר וכל אדם או קבוצת אנשים המתכננת הקמת עסק.

 במה  היועץ העסקי יכול לסייע לכם?

  1. הוא יבנה עבורכם תכנית עסקית מובנית ומסודרת.
  2. הוא יגדיר את מטרות העסק ויתווה דרכים להשגתן.
  3. הוא יגדיר קהל יעד למוצר או לשירות ואמצעים שיווקיים להגיע אליו.
  4. הוא יבצע אופטימיזציה של תהלכי המכירה
  5. ככל שמדובר בארגון - הוא יסייע בניתוח מצבו של העסק, על החוזקות והחולשות שבו, היתרונות והחסרונות, ימליץ על שינויים מתחייבים, יציע תהליכי ייעול, יטמיע טכניקות עבודה שימקסמו את הפוטנציאל העסקי של העסק.

בעלי עסקים מהמגזר הדתי לא עובדים בשבתות אבל העסק עובד בשבילם 24/7 - ודאי כאשר נוכחותו ברשת האינטרנט בולטת ועוצמתית.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ה', ב' התש"פ 27.02.2020
פרשת תרומה
כניסה: 16:55 | יציאה: 18:26
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<פברואר, 2020>
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS