איזה ציוד ריגול מומלץ?

ציוד ריגול כיום הוא כזה שנחשב עשיר בטכנולוגיות מתקדמות אשר באמצעותן ניתן ליהנות ממקסימום הוכחות לגבי כל חשד, בין אם מדובר בחדש בנאמנות של בני הזוג, חשד בעמיתים או שותפים לעבודה, כמו גם אישוש עבודתם הנאמנה של מטפלים ומטפלות מכל סוג.

אבל איזה ציוד ריגול נחשב המומלץ ביותר? ומהיכן משיגים אותו? כל הפרטים בהמשך.

אביעד ברטוב ו24/05/2018

(צילום: Pixabay)

אם אתם רוצים להוכיח שלל חשדות חשוב שתדעו כי באמצעות ציוד ריגול מתקדם תוכלו גם לדעת יותר על המתרחש מסביבכם וגם לקבל הוכחות פיזיות במידה ואתם זקוקים להם לבית המשפט או לכל מוסד המטפל בחשדות שלכם. אבל איזה ציוד מתקדם ישנו?

מצלמה נסתרת זעירה - מצלמות נסתרות זעירות הן מצלמות חכמות במיוחד אשר באמצעותן ניתן לקבל יותר אינפורמציה ממשית אודות החשד. את המצלמות ניתן להתקין בצורה סמויה בכל מקום בחלל המבנה תוך שבמצלמה קשה מאד להבחין.

במצלמות מסוג זה משתמשים אנשים שרוצים להקליט ולתעד את כל מה שקורה בזמן שהם לא נמצאים החל מפעילות במקום העבודה, בטיפול בהורה קשיש או בטיפול בילדים, במידה וישנן חשדות בבני הזוג ועוד. מצלמות נסתרות נקרות גם בשמן מצלמות IP וזאת בשם היכולת שלהן לשדר אל הסמארט פון את הצילומים בלייב און ליין ובכל זמן.

ציוד הקלטות - הקלטות קול של שיחות הן דרך מעולה לאשש חשדות ואף להוכיח חשדות במקרים של הונאה, גניבה, בגידה באמון ועוד. באמצעות הקלטות קול יכולים אנשי עסקים, אנשי ציבור, ושלל אנשים ובעלי ארגונים וחברות להוכיח חשדות נגד שותפים ועמיתים לעבודה כמו גם נגד גופים שונים. בכך ניתן להקליט כל שיחת טלפון או שיחה המתבצעת בחלל.

מכשירי איתור - אחת הדרכים לנטר אנשים ולעקוב אחר המתרחש היא שימוש במכשירי ניטור. באמצעות מכשירים אלה ניתן לאתר בעלי חיים, ילדים, מבוגרים ולדעת יותר על המקום שבו הם נמצאים. מכשירים אלה עוזרים לרבים לנהל חיים בטוחים יותר בעיקר שמדובר בבטיחות של בעלי החיים, של הילדים ושל הקשישים עליהם יש לשמור מכל וכל.

היכן ניתן למצוא את הציוד?

אם אתם מחפשים אחר ציוד ההקלטות, צילום, הניטור והציוד חשוב לדעת כי באמצעות רכישה של ציור באתרים ייעודיים כמו האתר Doctor Spy ניתן לבצע את כלל המעקבים ולקבל את כל ההוכחות. באתר של Doctor Spy שלל ציוד חכם ומתקדם שמאפשר קבלת התוצאות הטובות ביותר!

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ד', כ"ד שבט התש"פ 19.02.2020
פרשת משפטים
כניסה: 16:50 | יציאה: 18:21
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<פברואר, 2020>
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS