כיצד לבחור חדר קירור?

בכל בית עסק המתמחה באספקה של מוצרים הנדרשים לאחסון בקירור או בתנאי טמפרטורה מבוקרים - מערכות הקירור וחדרי הקירור עומדים בלב הפעילות של העסק. כבר בשלבי ההקמה של העסק, חשוב לתכנן ולהקים חדר קירור או להציב מערכות קירור אשר יתאימו בדיוק גם למאפיינים הפיזיים של המרחב העומד לרשות העסק

עידן הראל ו15/10/2017

(צילום: pixbay)

בכל בית עסק המתמחה באספקה של מוצרים הנדרשים לאחסון בקירור או בתנאי טמפרטורה מבוקרים - מערכות הקירור וחדרי הקירור עומדים בלב הפעילות של העסק. כבר בשלבי ההקמה של העסק, חשוב לתכנן ולהקים חדר קירור או להציב מערכות קירור אשר יתאימו בדיוק גם למאפיינים הפיזיים של המרחב העומד לרשות העסק, וגם לצרכים לשם אחסון איכותי בקירור של מגוון המוצרים, אשר ייתכן שחלקם נדרש למאפייני טמפרטורה ולחות מסוימים, וחלקם לתנאי קירור אחרים.

בחירה נבונה של חדר קירור איכותי תספק מענה מושלם לכל צרכי האחסון בקירור של העסק, על המוצרים שאותם הוא מציע כיום ועל המוצרים שהוא צפוי להציע ללקוחותיו בעתיד. איכות, אמינות, יציבות, ופעילות לטווח ארוך - כל אלה, הם המאפיינים של מערכות קירור שתוכננו נכון, הותקנו במקצועיות ומתוחזקים על פי הנדרש. דמיאנס מערכות קירור מציעות ליווי מקצועי בתכנון, תחזוקה, ובניית חדרי קירור המתאימים לכל צורך של העסק. לפניכם - המדריך המלא לבחירת חדרי קירור מתאימים לעסק שלכם.

חדר הקירור ומערכות הקירור נדרשים להתאים למרחב הפיזי של העסק

בתכנון של חדרי קירור, אין חובה להתאים את העסק למקרר - ניתן להתאים את המקרר לעסק, עם תכנון והקמה של חדרי קירור שינצלו באופן מיטבי את שטחי האחסון המיועדים לאחסון בקירור בעסק. בתי עסק יכולים לרכוש מקרר מוכן - או לבנות חדר קירור שיעמוד בדרישות ויאפשר ניצול יעיל של השטח, והתאמה מלאה לצרכי העסק הן מבחינת מקום אחסון והן מבחינת איכות האחסון בקירור ומאפייני הפעילות של חדרי הקירור של העסק.

חדר הקירור ומערכות הקירור יציעו טמפרטורה ומאפיינים נוספים בדיוק בהתאם לתנאים הנדרשים לאחסון המוצרים המיועדים

בין אם העסק מציע למכירה תרופות, מוצרי מזון, עוגות, פרחים, או כל מוצר אחר הנדרש לאחסון בקירור - חשוב לדעת מה הם תנאי האחסון האופטימאליים שלו ולהתאים את מערכות הקירור בדיוק לדרישות לאחסון אופטימאלי. בין הנקודות שחשוב לתת עליהן את הדעת:

•·         הטמפרטורה האופטימאלית לאחסון המוצר

•·         רמת הלחות האופטימאלית לאחסון

•·         התאורה הנדרשת לאחסון אופטימאלי

•·         תנאים נוספים

לא אחת, נדרשים בתי עסק לנהל מספר מערכות קירור בעלות מאפיינים שונים, המאפשרים אחסון בקירור של מוצרים שונים - כל אחד על פי מאפייניו. ניתן לתכנן ולהקים חדרי קירור מחולקים, המאפשרים תנאי אחסון שונים בכל תא.

מערכות הקירור והבקרה של חדרי הקירור

לתפקוד יעיל ואיכותי של חדרי הקירור לאורך שנים, חשוב להקפיד על מערכות ויסות, בקרה והתראה (במידת הצורך) של חדרי הקירור. מערכות יעילות יווסתו באופן עצמאי את הטמפרטורה, רמת הלחות והתאורה של חדר הקירור, ויתריעו במקרה של יציאה מתחומי הנורמה המוגדרים להם. כך, ניתן יהיה לוודא שבכל עת - איכות האחסון של המוצרים היא גבוהה.

דמיאנס מערכות קירור איכותיות המותאמות לצרכי העסק

צוות התכנון, ההקמה והתחזוקה של מערכות קירור וחדרי קירור מבית דמיאנס ממחה בהתאמה והקמה של מערכות קירור בדיוק על פי צרכי העסק. פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ב', א' שבט התש"פ 27.01.2020
פרשת בא
כניסה: 16:32 | יציאה: 18:02
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<ינואר, 2020>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS