קוסם ואמן טלפתיה דתי לאירוע שלכם

קוסם דתי מכיר היטב את המנהגים, הצרכים, הציפיות והמצוות של הקהל הדתי בישראל, עצם היותו קוסם דתי מהווה בעבורו יתרון משמעותי. אמן טלפתיה/קוסם אחר יתקשה להבין את חוקי המגזר וגם כאשר הוא מנסה לכבד אותם ולדבוק בהם, הוא יעשה זאת פחות טוב בהשוואה אל אמן טלפתיה דתי או קוסם דתי.

אסף סלומון ו17/08/2017

(צילום: צילום באדיובת אסף סלומון ובי פוסט)

כקוסם מקצועי אני מופיע בפני קהלים מכל המגזרים בחברה הישראלית, המופע מתאים לדתיים, חרדים, חילוניים, דרוזים, צעירים, מבוגרים ועוד. הקסמים מצליחים לרתק את הקהל ולהקסים אותו בכל גיל, אך בכדי להבטיח את הצלחת המופע יש להקפיד על התאמה בין התכנים לבין המאפיינים של הקהל והמנהגים שלו.

 אני כקוסם דתי מכיר היטב את המנהגים, הצרכים, הציפיות והמצוות של הקהל הדתי בישראל, עצם היותי קוסם דתי מהווה בעבורי יתרון משמעותי. אמן טלפתיה/קוסם אחר יתקשה להבין את חוקי המגזר וגם כאשר הוא מנסה לכבד אותם ולדבוק בהם, הוא יעשה זאת פחות טוב בהשוואה אל אמן טלפתיה דתי או קוסם דתי.

אם אתם מחפשים קוסם דתי שהוא גם אמן טלפתיה דתי הגעתם למקום הנכון, אני מכיר היטב את דרישות המגזר, הדרישות של הקהל החרדי וההנחיות של הרבנים. המופע שלי הולם את האירוע שלכם בצורה הטובה ביותר, בעוד האורחים שלכם נהנים אתם יכולים להיות רגועים - אתם בידיים טובות.

כבעל ניסיון רב וגם וותק בעולם הקסמים ובעבודה עם קהל דתי-חרדי (אני בעצמי דתי), ריכזתי כאן דגשים חשובים למופע קסמים בעבור קהל דתי. 

הקפדה על שימוש בשפה נאותה

החינוך הדתי לו זכיתי יחד עם החיים בקהילה הדתית שזרו בפי שפה נקייה ונאותה. המופע כולו מתבסס על שימוש בשפה נאותה, גם כאשר מדובר בהופעה מול קהל חילוני ההקפדה על שפה נקייה עומדת איתנה. חשוב לי להדגיש בפני קוסמים ושאר אמנים שעתידים להופיע בפני קהל דתי את החשיבות של רמת השפה, עליכם להימנע לחלוטין משפה גסה או כל מסר לא חינוכי. אם אתם מתלבטים האם בדיחה מסוימת מתאימה לקהל דתי או לא, השאירו אותה מחוץ למופע.

שילוב של קול אישה במופע

רק קוסם דתי יודע היטב כי על פי ההלכה אסור לגברים לשמוע קול שירת אישה. על כן, בכל מופע שלי אל מול קהל דתי אני מוודא מראש שלא יהיו מנגינות או שירים הכוללים קול אישה. תוך שימוש במנגינות בלבד ללא מילים וללא שירה החלק האומנותי במופע אינו נפגע בהעדר קול שירת אישה.

שילוב של מתנדבים מהקהל במופע

קהל מכל המגזרים אוהב מאוד לקחת חלק במופע הקסמים, כל קוסם משלב כמה פעמים במופע נציגים מהקהל. השתתפות של הקהל במופע מחזקת את החוויה ומרכזת טוב יותר את תשומת הלב של הקהל במופע. אם חשבתם היום שיהיה עליכם לוותר על שילוב הקהל במופעים לקהל דתי, אני כאן בכדי ללמד אתכם אחרת. מעצם היותי קוסם דתי אני יודע היטב מה נהוג בכל קהילה, אם אתם מתלבטים האם ואיך לשתף את הקהל במופע כדאי להתייעץ עם בעל האירוע ולשאול אותו מה הוא מעדיף.  

כדאי לדעת : בקהילות דתיות של חרדים ישנו מנהג שלא להזמין אל הבמה בנות או נשים, תוכלו להזמין רק ילדות מתחת לגיל 6. האפשרות הבטוחה תהיה הזמנה של בנים בלבד.

כקוסם דתי חובש כיפה, הקהל הדתי קרוב לליבי, אשמח לקחת חלק באירוע שלכם, לשמח, לשמוח, לרתק ולהקסים את האורחים ולהפוך את האירוע שלכם לאירוע מוצלח.

לפרטים נוספים: אפשר להיכנס לאתר הרשמי של אסף סלומון https://www.kosemagic.com

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום א', כ"ב טבת התש"פ 19.01.2020
פרשת וארא
כניסה: 16:25 | יציאה: 17:56
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<ינואר, 2020>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS