כיצד דלתות כניסה מפלדה יחסכו כסף למשק הבית

החלפת דלתות הכניסה לבית בדלתות כניסה מפלדה או דלתות עץ מאסיביות ואיכותיות מהווה בדיוק דוגמה מסוג זה - השקעה מסוימת היום, אשר תחסוך למשק הבית כסף לאורך שנים רבות קדימה.

עידן הראל ו21/11/2016

(צילום: עמיעד טאוב)

  

במשקי בית רבים מנסים ההורים לצמצם בהוצאות בכל דרך אפשרית. הדבר נכון במיוחד בנוגע למשפחות דתיות רבות ומרובות ילדים, בהן קיים צורך מהותי לחסוך היכן שרק ניתן,שכן ההוצאות הכרוכות בגידול משפחה וילדים עשויות להצטבר לכדי סכומים גבוהים ביותר מדי חודש ושנה.

לכן, מנסים הורים רבים לחסוך בהוצאות גם בכל הנוגע להשקעה בבית. ההיגיון כאן ברור - אם למשפחה ברוכת ילדים ממוצעת ישנם דברים חשובים ביותר להוציא עליהם כסף מדי חודש כמו מזון, חימום לבית, ביגוד לילדים וכו', הוצאות על שיפוץ וחידוש הבית נדחקות למקום נמוך יותר בסדר העדיפויות, ובצדק.

אך הדבר אינו נכון בהכרח לכל סוגי ההוצאות על שיפוץ הבית. ישנן הוצאות הכרחיות, אשר בסופו של דבר עשויות גם לחסוך לנו כסף בטווח הארוך. כפי שנסביר מיד, החלפת דלתות הכניסה לבית בדלתות כניסה מפלדה או דלתות עץ מאסיביות ואיכותיות מהווה בדיוק דוגמה מסוג זה - השקעה מסוימת היום, אשר תחסוך למשק הבית כסף לאורך שנים רבות קדימה.

עלייה ברמת הבטיחות - השקעה בדלתות כניסה מעץ או מפלדה

כיצד, אם כן, עשויה רכישה של דלתות כניסה חדשות ואיכותיות יותר לחסוך למשק הבית כסף בטווח הארוך? מרבית ההורים למשפחות ברוכות ילדים המתמודדים עם רמת הוצאות חודשיות גבוהה יחסית עשויים להימנע מכניסה לפרויקטים אשר עשויים להיות יקרים, במידה ואינם נחוצים ביותר.

במקרה של דלתות כניסה לבית, מדובר הן בפריט חשוב ונחוץ ביותר, והן בהוצאה שעשויה בהחלט להשתלם בטווח הארוך. מדוע מדובר בפריט חשוב שמומלץ מאוד להשקיע בו? מפני שדלת הכניסה לבית היא אחד המקומות הרגישים בבית, והמקום ממנו עשויים לנסות לפרוץ לבית. לכן, הצבת דלת כניסה חזקה, עמידה ומאובטחת הינה בגדר הכרח עבור כל משק בית, בטח ובטח כאשר מדובר בבית בו מתגוררים ילדים. כך, התקנת דלתות כניסה מפלדה או מעץ אשר מאובטחות בצורה טובה ומתאפיינות בעובי רב ובעמידות בפני כמעט כל ניסיון חדירה, למעשה מגנות על המשפחה שלנו לאורך כל שעות היום וכל ימי השבוע.

איטום טוב יותר המביא לחיסכון גם בחשבון החשמל והחימום

יתרון משמעותי נוסף של התקנת דלתות כניסה מעץ או מפלדה איכותיות ועבות היא כי הן מספקות לבית איטום טוב יותר, המונע מחום/קור מלברוח. איטום טוב יותר לבית נשמע אולי כמו נקודה שולית, אך בפועל מדובר בנקודה שעשויה לחסוך לנו המון כסף לאורך זמן, עד אלפי שקלים מדי חורף. איטום טוב יותר משמעותו פחות צורך בחימום בחורף ובקירור בקיץ, מה שמצטבר לחיסכון משמעותי בחשבונות החשמל/סולר/דלק וכו'.

נקודה זו חומקת מעיניהן של משפחות רבות אשר מחשיבות את כל סוגי השיפוץ והחלפת פריטי עיצוב הבית כמותרות אשר צריכות לבוא בחשיבותן רק אחרי הוצאות בסיסיות אחרות. בפועל, הדוגמה של דלתות כניסה טובות, איכותיות ומאובטחות, מראה מדוע הוצאות כאלו עלולות בהחלט להיות חשובות ובסיסיות לא פחות מהוצאות שוטפות אחרות.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ג', כ"ד טבת התש"פ 21.01.2020
פרשת וארא
כניסה: 16:25 | יציאה: 17:56
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<ינואר, 2020>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS