השתלות שיניים בהרדמה מלאה או מקומית – האם אתם מועמדים מתאימים?

המועמדים האידיאליים לשתלים דנטליים הם אלה שבריאותם הכללית טובה ובריאות הפה שלהם טובה. הימצאות של כמות עצם מספיקה בלסת שלכם, נדרשת כדי לתמוך בשתל ולמועמדים הטובים ביותר יש רקמת חניכיים בריאה, נטולת כל מחלת חניכיים.

עמי שרון ו27/07/2016

השתלים הדנטליים ממוקמים על רקמות החניכיים והעצם בפה. מאחר שהפריודונט הוא המומחה לרפואת שיניים שמתמחה בדיוק בתחומים אלה, הוא הרופא המומחה שמתאים לביצוע השתלים הדנטליים שלכם. לא רק שלפריודונט יש ניסיון בעבודה עם אנשי מקצוע אחרים בתחום רפואת השיניים, אלא שיש לו גם ידע, הכשרה, התקנים ומכשירים מיוחדים שנדרשים כדי להעניק לכם שיניים שנראות ומרגישות בדיוק כמו השיניים הטבעיות.

רופא השיניים שלכם יפעל יחד עם הפריודונט, כדי להגשים לכם את החלום להשיג חיוך יפהפה עם שיניים צחורות ושלמות.

מהו הליך הטיפול שכרוך בהשתלה דנטלית?

הליך זה דורש שיתוף פעולה בין המטופל, רופא השיניים והפריודונט. לכן, הפריודונט ורופא השיניים שלכם ייוועצו יחד אתכם כדי לקבוע היכן וכיצד צריך למקם את השתלים שלכם.

הפריודונט ייצור תכנית טיפול מותאמת לצרכים שלכם, תלוי במצב הספציפי שלכם ובסוג השתל הנבחר:

החלפת שן אחת בודדת - אם חסרה לכם בפה שן אחת, אזי שתל אחד וכתר אחד יוכלו להחליפה.

החלפת מספר שיניים - אם חסרות לכם מספר שיניים בפה, שתלים שנתמכים על גשר יכולים להחליפן.

 החלפת כל השיניים - אם חסרות לכם כל השיניים בפה, שתלים דנטליים נתמכים על ידי גשר או תותבת, יוכלו להחליפן.

עיבוי רצפת הסינוס - המפתח להצלחת השתל הוא כמות העצם ואיכותו - במקום שבו יוצב השתל. החלק האחורי של הלסת העליונה הוא בדרך כלל אחד האזורים הקשים ביותר למיקום שתלים בהצלחה בשל כמות עצם בלתי מספקת, בגלל איכות ירודה ובשל הסמיכות של העצם לסינוסים. אפשר לתקן את הבעיה על ידי עיבוי העצם ברצפת הסינוס בנקודה בה ימוקמו השתלים.

Ridge Modification - עיוותים בלסת העליונה או התחתונה יכולים להשאיר אתכם עם עצם לקויה במקום שצריך להתקין את השתלים. פגם זה יכול להיגרם על ידי מחלת חניכיים, שיניים תותבות, פגמים התפתחותיים, פציעה או טראומה. לא רק שפגם זה יכול לגרום להפרעת הצבת השתל, הוא יכול גם להקשות על הניקוי והתחזוקה באזור זה של השיניים. כדי לתקן את הפגם, מסירים את החניכיים וחושפים את הפגם הגרמי ומטפלים בו כדי לשפר את המראה באופן משמעותי ולהגדיל את הסיכויים לעבור השתלה מוצלחת.

במקרה של מטופל שסובל מחרדות מטיפולי שיניים, או במטופל שאמור לעבור טיפול השתלה מורכב, יש אפשרות לעבור את השתלות השיניים בהרדמה מלאה. במצב זה לא תהיו מודעים כלל וכלל להליך הטיפול במשך כל תהליך ההשתלה. טיפול בהרדמה מלאה מצריך נוכחות של רופא עם התמחות בתחום ההרדמה הכללית, ולכן בדרך כלל ניתן בין כתלי בית החולים.

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ד', כ"ד שבט התש"פ 19.02.2020
פרשת משפטים
כניסה: 16:50 | יציאה: 18:21
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<פברואר, 2020>
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS