אינטו - רשת חברתית להשקעת נדל"ן בחו"ל: להשקיע עם שותפים של הרווח היזמי

בעבר, אדם שרצה להשקיע בנדל"ן היה צריך לספק את כל הסכום הדרוש לשם כך, ולכן השקעות נדל"ן היוו הזדמנות רק למשקיעים גדולים. אך כיום בזכות הרשת החברתית להשקעות נדל"ן אינטו - העניין יכול להתאפשר לכל אחד בהתאם ליכולותיו הפיננסיות.

עידן הראל ו17/04/2016

(צילום: עמיעד טאוב)

אינטו הינה רשת השקעות חברתית אשר מתמחה בהשקעות נדל"ן. בעבר, אדם שרצה להשקיע בנדל"ן היה צריך לספק את כל הסכום הדרוש לשם כך, ולכן השקעות נדל"ן היוו הזדמנות רק למשקיעים גדולים. אך כיום בזכות הרשת החברתית להשקעות נדל"ן אינטו - העניין יכול להתאפשר לכל אחד בהתאם ליכולותיו הפיננסיות, כאשר חברת אינטו נותנת אפשרות להשקיע בהתאמה אישית למסוגלות הכלכלית של המשקיע.

למה כדאי להשקיע בנדל"ן?

השקעה בנדל"ן נחשבת היום כהשקעה בטוחה ביחס להשקעות בתחומים אחרים. כאשר בוחרים להשקיע בנכס בחוץ לארץ ניתן למצוא דירות במחירים אטרקטיביים שהתשואה שלהם גבוהה ולעיתים הערך שלה גם עולה עוד עם הזמן והתשואה כמובן בהתאם. כך שהשקעה בנדל"ן הינה השקעה משתלמת שיכולה להניב לכם סכום מכובד ונאה בכל חודש.

מה יש לבדוק בטרם פונים להשקיע בנדל"ן?

לפני שהולכים על הרעיון הזה של רכישת דירה בחוץ לארץ לצורך השקעה, בין אם זה לבד ובין כאשר עושים זאת עם שותפים נוספים - חשוב לבדוק היטב לקראת מה הולכים וכמה זה יהיה רווחי.

מה זה התשואה?

ראשית נסביר את ענין התשואה - התשואה זהו בעצם הרווח הנקי שמרוויחים מרכישת הנדל"ן. כלומר דמי השכירות אותו מקבלים מהשכרת הנכס. חשוב לדעת איך לחשב זאת ולבדוק היטב האם זה אכן יצדיק את ההשקעה. היות וישנם דירות שדורשות שיפוץ או שהם במצב ירוד וכל יומיים עלולות לצוץ בעיות ותקלות אחרות שיצריכו תיקונים רציניים של בעלי מקצוע שאותם תצטרכו לקזז מהתשואה שלכם. חשוב שתבדקו שהעניין עדיין שווה לכם.

מה הסיכון ברכישת דירה להשקעה בחו"ל?

לעיתים הקונה מסתמך על ההבטחות של מוכר הדירה הן באשר למיקום של הדירה או ברווחיות שלה. ומאמין בעיניים עצומות לכל הבטחות הסרק ולאחר ששם את כספו על קרן הצבי הוא מוצא את עצמו בפני שוקת שבורה כאשר הנכס אותו קנה אינו עונה כלל על כל ההבטחות של המוכר, ולמעשה הוא מתברר כנוכל. לכן ציינו למעלה את חשיבות בדיקת העניין היטב מכל צדדיו בטרם סוגרים על עסקה כזו.

מלבד זאת אף אם הדירה שנרכשה כן ענתה על כל ההבטחות שקבלתם עליה, יתכן לפעמים שערך הדירה ירד בשל סיבות שונות והתשואה כמובן תרד בהתאם.

מה הסיכוי להתעשר מרכישת נכס נדל"ן בחו"ל?

כמו שערך הדירה עלול לרדת היא עלולה גם לעלות בגלל סיבות שונות. מיקום הדירה יכול להשתבח בשל הוספות שונות באזור, אם זה מרכז קניות יוקרתי או מוסדות לימוד וכד'. אז כאשר אתם בוחרים להשקיע בנדל"ן בחוץ לארץ ואתם עושים זאת באמצעות חברה אחראית כדוגמת אינטו אתם יכולים לישון בשקט ואפילו לצפות להפתעות נעימות.

אז אם אתם חפצים להשקיע בנדל"ן בחו"ל, אם זה לבד או עם שותפים, כדאי שתפנו אל המומחים שימליצו לכם על ההשקעה השווה והבטוחה שתניב לכם תשואה שווה.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ג', כ"ד טבת התש"פ 21.01.2020
פרשת וארא
כניסה: 16:25 | יציאה: 17:56
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<ינואר, 2020>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS