הדברה בכל מחיר!

הדברה היא תחום מהותי, שנועד עבור סילוק בעלי חיים מזיקים ולא מזיקים, מכל מתחם שבו שוהה אוכלוסייה. המפגש עם בעלי חיים מסוג חרקים שונים, עכברים, נחשים או כל סוג אחר, מהווה איום על שגרת חיינו, על בריאותינו ועל שלוות נפשנו. לכן, בכל מקרה של חרקים בבית, במשרד או במקום ציבורי, יש לפנות מיד אל שירותי הדברה אשר יספקו את הפתרון היעיל ביותר, לסילוק בעלי החיים המזיקים והלא נעימים למראה ולמפגש, מביתנו.

אייל רותם ו10/01/2016

(צילום: עמיעד טאוב)

הדברה היא שימוש בחומרים רעילים שונים שמשמשים לצורך של העלמת בעלי חיים מזיקים או חרקים אשר מעיבים על השהייה במקום.  לצורך ההדברה, תתבקשו לצאת מהבית ל24 שעות, בעוד המדביר יזהה את המקומות הרלוונטיים להדברה, ירסס במקומות הללו וידאג שהוא מרסס את כל המקומות האידיאליים ביותר מהם מגיעים החרקים או בעלי החיים המזיקים.  לאחר שתחזרו לבית, תדרשו לשטוף את הבית היטב וכן לפתוח את כל החלונות, עבור אוורור הבית מחומרי ההדברה.  חומרי ההדברה הם חומרים מסוכנים ולכן, יש לבחור במדביר מקצועי, בעל רישיון הדברה, אשר מכיר את כל שיטות ההדברה הרלוונטיות ויודע להתאים אותן לכל סוג של חרק או בעל חיים. מדביר מקצועי, יבצע את ההדברה באופן יעיל, זהיר ואיכותי. מחיר ההדברה משתנה בהתאם לסוגי החרקים, בהם נדרש המדביר לטפל.

מחיר הדברה

מחיר ההדברה,  מתחיל מהמחיר הזול ביותר עבור חרקים קטנים ובלתי מזיקים כגון: נמלים ועולה בהתאם לסוג החרק המזיק. להדברת עכברים תשלמו יותר מאשר להדברת חרקים קטנים יותר כגון יתושים או תיקנים.  כמו כן, מחיר ההדברה תלוי בגודל הבית או המתחם, בו המדביר פועל. מחיר הדברה עבור דירה קטנה יהיה זול יותר מאשר מחיר הדברה לדירה גדולה, למתחם גדול או לבניין מגורים כללי. מחיר ההדברה הזול ביותר עומד על כ200 שקלים בעוד שמחיר ההדברה הגבוה ביותר יכול להגיע עד 800 שקלים.  חשוב מאוד לזכור, שעבור הדברה, לא כדאי להתפשר על איכות ומקצועיות של מדביר. ולכן, אם מצאתם מדביר מקצועי בעל ידע, רישיון, ניסיון והמלצות, כדאי לבחור בו, גם במידה והמחיר שהוא נוקב בו עבור ההדברה הוא מחיר גבוה יותר ממחיר שקיבלתם ממדביר ללא המלצות.

הדברה היא פעולה יעילה אך מסוכנת. כדאי מאוד לבחור את המדביר המקצועי ביותר, עבור כל סוג הדברה, גם אם מחיר ההדברה שהוא דורש הוא מחיר גבוה יותר ממחיר שקיבלתם ממדביר אחר, פחות מקצועי ומנוסה.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ה', ב' התש"פ 27.02.2020
פרשת תרומה
כניסה: 16:55 | יציאה: 18:26
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<פברואר, 2020>
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS