להשיג את אבות המזון באמצעות גיינר

מי שנעזר בעיקר בתוספי גיינר של חלבונים ופחמימות הם לרוב מתעמלים ואנשים שעוסקים בספורט בתדירות גבוהה עד כמעט יומיומית.

עידן הראל ו05/01/2016

(צילום: טבע קסטל)

כאשר אנו שואלים את השאלה מה נחוץ לגוף שלנו, ייתכן שחלקנו יזכרו במה שאימא הייתה אומרת שכדאי לאכול, שאם לא נאכל אותו לא נגדל. החלק האחר ייזכרו בפירמידה הצבעונית משיעורי מדעים, שהציגה את מגוון המזון שאנו זקוקים לו מדי יום, תחת כל מיני קטגוריות שונות. בין הכותרות הרבות בפירמידה הזו, הבסיסיים ביותר מכל אבות המזון שנחוצים לגופינו כדי לגדול ולהתפתח, הם חלבונים ופחמימות. אמנם נדמה לעיתים כי אנו צורכים כמות גדולה מדי של אבות המזון האלו ממאכלים מסוימים, אך האם אנו צורכים אותם בצורה איכותית, האם אנו צורכים את מה שהגוף שלנו באמת צריך נטו, או שזו צריכה יחד עם הרבה מאוד פסולת נוספת, שייתכן שאינה טובה לנו?

צרת העולם המודרני והפיתרון

בעולם כיום כאשר התעשייה נמצאת בכל אחד ואחד מהרבדים של חיינו, והאוכל הנמכר בשווקים הוא רובו ככולו אוכל מהונדס תעשייתית, אשר נועד להשתמש בכמה שפחות משאבים ולעמוד בביקוש העצום שקיים, ישנם הרבה מאוד חומרים שאינם טובים לנו ואנו מזינים בהם את גופינו מדי יום. את התשובה לבעיה הזו ניתן לפתור בקלות וביעילות באמצעות תוספי מזון אשר מכילים את אבות המזון הנחוצים לנו בצורה איכותית ומבוקרת. גיינר הוא אחד השמות של תוספי המזון האיכותיים האלו.

מהו גיינר?

זהו תוסף מזון אשר מכיל תערובת פחמימות וחלבונים ביחס מבוקר מראש, לפי התוצאות שרוצים להגיע אליהם באמצעות השימוש בתוסף. זוהי אבקה אשר מכילה את אבות המזון הללו בצורה איכותית, וכבר הוכיחה שיפור יכולות גופניות בזמן קצר.

את מי התוסף משמש?

מי שנעזר בעיקר בתוספי גיינר של חלבונים ופחמימות הם לרוב מתעמלים ואנשים שעוסקים בספורט בתדירות גבוהה עד כמעט יומיומית. לרוב מי שהיו רוצים להגיע לשיפור היכולות הגופניות שלהם במהירות ובקלות. העוסקים בספורט יודעים שרוב האנרגיה שהגוף נעזר בה לספורט ולכושר, מופקת מהפחמימות ולאחר מכך מהחלבונים המאוחסנים בגוף. כדי לא להרוס את השרירים בנויי החלבון, ולהמשיך לבנות אותם לאחר שנשרפו חלבונים באימון, נחוצה צריכת חלבון איכותי ומיידי. אמנם לא לכל מתעמל נחוץ תוסף של חלבונים - פחמימות, אך תוצאות השיפור המהירות של האבקה כבר הוכחו מעל לכל ספק.

רוב תוספי התזונה מכילים מרכיב אחד מאבות המזון שנחוצים לגופינו, ולצערנו בעולם כיום המזון שלנו ברובו כבר אינו מכיל את אבות המזון - פחמימות וחלבונים - שנחוצים לנו, בצורה איכותית ומבוקרת. ניתן לפתור את בעיית הצריכה האיכותית שמשולבת אבות מזון באמצעות גיינר, אבקת החלבון - פחמימות שכבר הוכחה בוודאות כיעילה לשיפור ביצועים גופניים במהירות.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום א', כ"ב טבת התש"פ 19.01.2020
פרשת וארא
כניסה: 16:25 | יציאה: 17:56
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<ינואר, 2020>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS