תריסי גלילה- פתרון מושלם להגנה על הרכב

גם אם חויבתם על ידי חברת הביטוח להתקין אמצעי מיגון שונים כמו פוינטר, קודן וכדומה, עבור גנבי הרכב מדובר בעניין פעוט, והם מתמודדים בהצלחה מרובה על מרבית אמצעי המיגון. לכן, הפתרון המשתלם והאיכותי ביותר הוא לשמור על הרכב הפרטי בחניה סגורה עם תריס או שער חשמלי.

ו22/12/2015

(צילום: צילום באדיבות אינטרמטאל)

תריסי גלילה- פתרון מושלם להגנה על הרכב

האם ידעתם כי כל 25 דקות נגנב כלי רכב בישראל? האם ידעתם כי רוב הגניבות מתבצעות באמצעות פריצת הרכב? ובכן, לשמחתנו יש מגוון פתרונות המקשים על כנופיות גנבי הרכב לגנוב את הרכב הפרטי היקר שלנו. גם אם חויבתם על ידי חברת הביטוח להתקין אמצעי מיגון שונים כמו פוינטר, קודן וכדומה, עבור גנבי הרכב מדובר בעניין פעוט, והם מתמודדים בהצלחה מרובה על מרבית אמצעי המיגון. לכן, הפתרון המשתלם והאיכותי ביותר הוא לשמור על הרכב הפרטי בחניה סגורה עם תריס או שער חשמלי.

גידול במספר הגניבות של מכוניות פרטיות

אמנם לאורך השנים חלה ירידה מסוימת במספר גניבות כלי הרכב אך הנתונים מראים כי בשנתיים האחרונות שוב עולה מספר מקרי הגניבה, ועליהם יש להוסיף את מספר הפריצות לכלי הרכב כדי לגנוב תיקים, מכשירים ניידים ועוד. כדאי לדעת כי בשנת 2014 חל גידול משמעותי של 25% בגניבת רכבים פרטיים, וגם חלה עלייה משמעותית בגניבת כלי רכב מסחריים ומשאיות. למעשה, כמעט 50% מכלל גניבות הרכב בארץ הן של מכוניות פרטיות, לכן עלינו לשמור על רכבנו הפרטי מכל משמר. יש לציין כי מכוניות פרטיות רבות נגנבות בשעות הלילה כאשר הרכב חונה מול הבית, לכן אם יש באפשרותכם להתקין תריסי גלילה לחניה פרטית או לחניון הבית כדאי שתמהרו לעשות זאת. כך תוכלו להקשות על גנבי הרכב כיוון שאלה יחפשו רכבים אחרים שקל יותר לגנוב.

חשוב להדגיש כי למשטרת ישראל אין פתרון ממשי במלחמה מול כנופיות גנבי הרכב, לכן עלינו לעשות ככל יכולתנו כדי להגן על הרכב היקר ללבנו. עליכם לזכור כי ניסיון פריצה לרכבכם הפרטי עלול להסתיים בגניבת הרכב או בנזק גדול למכונית (חלון שבור, השחתת פנים הרכב, מנעול שבור וכו'). גם אם יש לכם ביטוח תיאלצו במקרים מסוימים לשלם השתתפות עצמית, ולבטח ידוע לכם כי תביעת הביטוח עלולה לגרום לעליית מחיר הפוליסה בשנה הבאה.

מיגון יעיל וחשוב

כל יצרן של תריסי ודלתות גלילה יכול להעיד מניסיונו כי מיגון חניות פרטיות וחניונים של בתים משותפים באמצעות תריסים חשמליים נגללים מפחית משמעותית את הסיכוי לגניבת הרכב. עם זאת, עליכם לזכור כי כנופיות גנבי הרכב משכללות את השיטות שלהן ויש גנבים נועזים הפורצים לבית הפרטי על מנת לקחת את מפתחות הרכב והשער וכך הם עוקפים את המיגון. לכן, אל תשאירו את מפתחות הרכב קרוב לדלת הכניסה או במקום חשוף בסלון, אלא הקפידו להסתיר את המפתחות במקום נסתר וחבוי.

לסיכום, התקנת תריסי גלילה לחניה הפרטית של ביתכם תקשה על הפורצים לגנוב את רכבם היקר. בנוסף, התריס מהווה אמצעי מיגון יעיל גם נגד ונדליזם של בני נוער או אנשים המקנאים בכך שיש ברשותכם רכב חדש ויוקרתי.

לקריאה נוספת בנושא תריסי גלילה, היכנסו לכאן.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ד', כ"ד שבט התש"פ 19.02.2020
פרשת משפטים
כניסה: 16:50 | יציאה: 18:21
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<פברואר, 2020>
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS