לנסוע בראש שקט - החשיבות של ביטוח נסיעות

העובדה שהיום יותר ויותר אנשים קונים ביטוח נסיעות, מלמדת על הגברת המודעות בקרב הנוסעים לחשיבות הביטוח. ואכן, ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אמצעי יעיל להגנה מפני אירועים מפתיעים ובלתי צפויים שעלולים להתרחש בעת השהייה בחו"ל. כל הפרטים על ביטוח נסיעות לחו"ל במאמר שלפניכם.

 

עידן הראל ו01/01/2015

(צילום: באדיבות Passportcard)

למרות שאולי זה נראה לכם כעלות נוספת ומיותרת - במיוחד אם תקציב הנסיעות שלכם הדוק ומצומצם גם ללא תוספת הביטוח - בעצם, עלות הביטוח מחווירה בהשוואה לסכומים שתידרשו לשלם במקרה שמשהו ישתבש בזמן השהייה שלכם בחו"ל. עלות הביטוח ליום ממש לא יקרה. למשל, פרמיה שמכסה ביטול טיסה, גניבה של חפצי ערך, עיכוב של המטען, הוצאות רפואיות בגין פציעה או מחלה - תעלה בסביבות 5$ ליום לזוג, תלוי לאן אתם נוסעים.

סוגי ביטוח ושיקולים בבחירת הביטוח הנכון לכם :

ביטוח נסיעות לאזרחים וותיקים: אנשים רבים שיוצאים לפנסיה, נותרו עם מעט מאוד מחויבויות שקושרות אותם לחיי השגרה. לכן, זה הזמן הנכון עבורם לצאת ולטייל בעולם. כעת הם יכולים לנסוע לחו"ל ולעשות כרצונם. אבל בתוך כל ההתרגשות הזו, יש דבר אחד שאסור להם לדחוק לשוליים וזה ביטוח הנסיעות. בהתחשב בעובדה שאנשים מבוגרים רגישים יותר למצבי חירום רפואיים, אין ספק שיש חשיבות עליונה שאנשים אלה יבחרו בפוליסה שתכסה כל מקרה שעלול לדרוש טיפול רפואי כלשהו בעת השהייה חו"ל. מטבע הדברים, ביטוח נסיעות לאזרח ותיק צריך לכסות מקרים של מחלה, תאונה, אובדן מטען, גניבה, אובדן מסמכים חשובים ואפילו מוות.

ביטוח נסיעות שמכסה פעילות אתגרית: אם אתם צעירים בגוף ובנפש ואוהבים לצאת למסעות הרפתקניים בחו"ל (רפטינג, טיפוס על הרים), לנסיעת סקי או לכל פעילות ספורטיבית אתגרית אחרת - עליכם לדאוג לפוליסת ביטוח שתכלול, בנוסף לכיסוי הרגיל, גם איתור והטסה רפואית לארץ בליווי צוות וציוד רפואי, פינוי אווירי ממקום האירוע בעת הצורך ועוד. שימו לב, תוכלו לבטח את עצמכם רק עבור אותם ימים שבהם תעסקו בפעילות האתגרית, ולא לשלם כיסוי אתגרי עבור כל ימי השהייה שלכם בחו"ל.

ביטוח נסיעות לנשים בהריון: יש כיסוי מיוחד לנשים בהיריון עד לשבוע ה-12 שנתגלה לראשונה בחו"ל. במקרה זה יכוסו ההוצאות הרפואיות עקב אשפוז חירום. יש אפשרות להרחבת כיסוי הוצאות בגין החמרה של מהלך ההיריון עד לשבוע ה-24. ביטוח לסיבוכי היריון מהשבוע ה-24 ועד לשבוע ה-32.

ביטוח נסיעות לנושאי סלולרי, מחשב נייד וטבלט: מומלץ להצטייד בפוליסה שמכסה נזק או גניבה של מחשב נייד, טאבלט או מכשיר סלולרי, כדי להפחית עד למינימום את עוגמת הנפש שלכם.

כרטיס ביטוח מגנטי: מומלץ מאוד להצטייד בכרטיס ביטוח מגנטי לביטוח נסיעות לחו"ל. כרטיס ביטוח זה הוא רב פעמי והוא מופעל בכל פעם שאתם יוצאים לחו"ל. כדאי לשמור על הכרטיס בצמוד לדרכון. במסגרת הכרטיס המגנטי אתם יכולים לבחור בין שתי תוכניות ביטוח: ביטוח יומי וביטוח שנתי. אם אתם נוסעים מתמידים, זהו יכול להיות פתרון נוח מאוד עבורכם שמקל על הבירוקרטיה העשויה

ביטוח יומי: ביטוח יומי מתאים לנוסע שיוצא לחו"ל פעם או פעמיים בשנה. תוכנית הביטוח מספקת באמצעות הכרטיס המגנטי, מערך רפואי עולמי. ניתן להתאים את הפוליסה באופן אישי ולכלול בה הרחבות שמתאימות לנסיעה שלכם.

• ביטוח שנתי: זהו כיסוי ביטוחי מאוד משתלם למי שנוסע לחו"ל מספר פעמים בשנה לנסיעת עסקים, לחופשת סקי, או לכל מטרה אחרת.

השקיעו את הזמן בלחשוב על השיקולים הללו - אלה יסייעו לכם ליהנות מהחופשה שלכם ולהיות בראש שקט.

 מוגש באמצעות חברת פאספורטקארד לביטוח נסיעות לחו"ל.

 

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ב', כ"ט שבט התש"פ 24.02.2020
פרשת תרומה
כניסה: 16:55 | יציאה: 18:26
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<פברואר, 2020>
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS