סטודנט צריך הלוואה? מהם הסוגים והמסלולים השונים המוצעים

סטודנטים רבים נדרשים, לא אחת, לעזרה כלכלית במהלך תקופת לימודיהם, בין אם בתחילת דרכם האקדמית, אז זקוקים למימון הלימודים, ובין אם במהלך הלימודים, אז זקוקים למימון עבור שכר דירה וכדומה. בהיותם בעלי פוטנציאל מתאים להכנסה עתידית גבוהה, נחשבים הסטודנטים לקהל יעד מתאים עבור מקורות מימון שונים, כדוגמת בנקים או גופים פיננסיים אחרים, ולכן מוצעות הלוואות לסטודנטים לקהל זה, הלוואות שהינן אטרקטיביות במיוחד. אילו סוגים של הלוואות מוצעים ומהיכן ניתן לקבלן? על כך, בכתבה הבאה.

חיים נחתומי ו03/11/2014

אילוסטרציה (צילום: באדיבות המכללה למנהל)

הלוואת מתאימות:

בנקים וחברות מימון מציעות תנאים מיוחדים רק לסטודנטים בכל הקשור להלוואות חוץ בנקאיות. למשל: תוכלו לקחת הלוואה לתקופת הלימודים וכל חודש תחזירו את הקרן אבל את הריבית תשלמו רק לאחר סיום התואר. הלוואות נוספות הן הלוואת המאפשרות להחזיר את כל הסכום כולל הקרן רק בסיום הלימודים. בדרך כלל הלוואות ללימודים ניתנות לתקופה של ארבע עד שש שנים.

כיצד בוחרים הלוואה מתאימה

קיימים, כאמור, מסלולי הלוואות שונים. אם אתם נזקקים להלוואה, מומלץ לכם ראשית לבחון את כל האפשרויות המוצעות, במסגרת שוק ההלוואות ובין הגופים השונים. חשוב לבחור גוף פיננסי אמין ובטוח שיוכל לעמוד לרשותכם בכל עת ולהציע לכם את ההצעה הטובה ביותר, בנוסף, חשוב לוודא כי ההחזרים החודשיים אכן נוחים ומתאימים לכם.

במידה ובאפשרותכם לבחור מסלול "גרייס" המאפשר את החזרתה של ההלוואה רק בתום הלימודים, כדאי לכם לשקול זאת, שכן אז ההתנהלות הכלכלית שלכם תהיה קלה יותר. ובכל מקרה, מומלץ לכם להיוועץ עם אנשי מקצוע בתחום ולבחון את כל האפשרויות הקיימות. אינכם רוצים שההלוואה תכביד עליכם, כי אם תעזור לכם לממן את לימודיכם או את שכר הדירה או ההוצאות השונות במהלך תקופת הלימודים. ולכן, הקפידו לבדוק היטב כל הצעה, כדי שתוכלו ליהנות מהלוואה מתאימה ונוחה.

הלוואות מהירות

הלוואות מהירות הן הלוואות ברגע המתאימות לאנשים שצריכים הלוואה מיידית או תוך זמן קצר בפרק זמן של מספר ימים בודדים. הלוואות מהירות הן לרוב הלוואות שסכום הכסף הניתן בהן נמוך יחסית ומוגבל לעשרות אלפי שקלים בלבד, לרוב מדובר בסכומים של לא יותר ממאה אלף ₪. הדבר נובע מן העובדה כי הלוואות ברגע אלו אינן עוברות תהליך ארוך ומסובך של קבלת אישורים, בטחונות וחתימת ערבים.
בדיקה והשוואה:

חשוב לערוך בדיקת שוק ולקבל מספר הצעות. בנוסף חשוב מאוד לוודא שאתם מבינים על מה אתם חותמים! אם יש לכם שאלות מומלץ להתייעץ ולקבל הסבר מפורט לפני שאתם לקוחים את ההלוואה.


מידע נוסף ומדריכי צרכנות תכלו למצוא בפורטל אשראי פור יו הלוואות לכל מטרה. בהצלחה!

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ד', א' התש"פ 26.02.2020
פרשת תרומה
כניסה: 16:55 | יציאה: 18:26
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<דצמבר, 2019>
אבגדהוש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS