משפחת "חמצוצים" מתרחבת

משפחת "חמצוצים" מתרחבת ומשיקה את סדרת ממתקי הסודה FUN TIME בארבעה עיצובים חדשים צמידים, שעונים, שרשראות ולקקנים.

ליאת עפרי ו20/11/2013

(צילום: באדיבות מוטי פישביין)

מותג הממתקים "חמצוצים" משיק סדרת ממתקים חדשה FUN TIME, סדרת ממתקי סודה בצורות שילדים אוהבים: צמידים, שעונים, שרשראות ולקקנים. כמו כל יתר מוצרי חמצוצים, גם המוצרים בסדרת "FUN TIME" ארוזים באריזת ניילון אטומה של היצרן ליחידות בודדות המאפשרות חלוקה לאריזות הפתעה וכדומה ומשמשות בין השאר לשמירה מרבית על הטריות של הממתק. 

סדרת המוצרים תשווק באריזות של 88 גרם, 112 גרם, 120 גרם ו- 123 גרם. המוצרים בכשרות מהודרת: בד"ץ העדה החרדית. מחיר מומלץ לצרכן  8.99 שקל לאריזה.

מבצע השקה במהלך חודש נובמבר 3 אריזות   FUN TIME וחמצוצים מקלות גומי ( 100גר') ב- 20 ₪ בלבד !

ניתן לרכוש את סדרת FUN TIME גם באריזות גדולות סוכריות סודה בעיצובים - לקקנים חבילה של 300 גר, פאזל חבילה של 198 גר, ארנבונים חבילה של  182 גר.

מחיר מומלץ לצרכן 16.99 שקל. את מוצרי "חמצוצים" ו FUN TIME  ניתן להשיג בכל רשתות השיווק, בסופר פארם ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.

 

(צילום: באדיבות מוטי פישביין)

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. זה מזכיר לי מה שקורה בבדץ לאחרונה…
    (04/12/2013)
    השם ירחם זה מזכיר לי מה שקורה בבדץ לאחרונה… כבר תקופה ארוכה של כמה שנים אשר העדה החרדית בעיה"ק ירושלם תובב"א, בס"ד הולכת ומדרדרת מדחי אל דחי, בפירצות מפירצות שונות, כגון ששלחו בריונים וסיקריקים שלהם להפגין נגש נשי הצנועות הלובשות "שאל" בשליחות הרבנים שלהם, אע"פ שהנשים התלבשו כמנהג ירושלים בירושלם!!! מ"מ נראה מפורש שרבני הבד"ץ באמת נגד הצניעות שחייבים ע"פ התורה, כאשר האחרון הכביד, כל פרשת חפירות הקברים בבית שמש והמסתעף, כאשר נראה שראב"ד העדה החרדית אינו מושעה מתפקידו ע"י אלו האמורים להיות ממונים על כך, או בעניין הכשרות, כאשר אחד הנקרא "יו"ר וועד הכשרות" מחליט מה כן לשאול את הרבנים בענייני כשרות ומה לא, ועושה ככל העולה על רוחו בתוך הוועד כשרות, ממש דעת בעל הבית שהיפך דעת תורה, ועוד כהנה וכהנה. לא ביום אחד ולא בכמה ימים, אלא במשך שנים ארוכות מדרדרת העדה החרדית אל פירצות שונות, ואין מושיע, ככתוב וראה בך ערות דבר ושב… לכאורה הסיבה לכל זאת היא אשר כידוע העדה החרדית מורכבת מרבני הביד"ץ, ומאלו הנקראים "הנהלת העדה החרדית", אשר אם בעבר היו אלו אנשים יקרים ונבונים ומורמים מעם, הלא כהיום הם לא יותר מכמה בעלי בתים פשוטים שבפשוטים אשר יש להם תאות ממון וכו'. דא עקא, אשר אלו המנהלים מושלים על רבני הביד"ץ, ויכולים למנות את הרבנים או לפטר אותם כל רגע כל שעה כל דקה. כאמור, מזה תקופה ארוכה אשר ישנם בהנהלת העדה החרדית "מנהלים" כאלו אשר כל רוחם נושב אל פשרנות, הם אלו אשר מונעים הפגנות כפי כוחם, הם אלו אשר משאירים את הרה"ג משה שטרנבוך שליט"א על כנו, ובהתנהלותם זאת ממיטים המה אסון וחורבן על העדה החרדית ועל כל כלל ישראל, אשר כבר קרועה מבפנים מריבוי מחלוקת, ורק כלפי חוץ נשאר שם "העדה חרדית" כאשר מבפנים שולטים כמה בעלי אינטערסים המחליטים מה מותר ומה אסור, מה מתאים לאינטערס שלהם ומה לא, ומוליכים את כלל הציבור אל עבר פי פחת. ב"ה כעת, לאחר שלחלק מהציבור כבר נמאס מהנהגה זאת של מנהלים בעלי בתים השולטים בהכל, ובפרט לגבי "בהשגחת הבד"ץ של גבריאל פפנהיים", קמו כמה יראי השם, ויסדו וועד כשרות חדש, וקטן ,אשר בינתיים חותמו מתנוסס על יין מיץ ענבים, ושמה בטוחים שהכל נעשה על טהרת הקודש ללא קשר ושייכות אל ענייני הביזנעס של אדון פפנהיים, מה שעורר קצת רוגז ומחלוקת, אך כבר נדמה שפעל מעט גם את פעולתו, להודיע לציבור אשר מאחורי החותמת היפה "בהשגחת בד"ץ העדה החרדית" מסתתר קל וריק אשר שואל את הרבנים רק מתי שנוח לו, ועושה רק מה שטוב לו, אולי כואולי, כעת יתעוררו מעט משנתם הרבנים אשר גם הם לא מפעילים את מלוא כוחם מה שיכלו לעשות במסי"נ לו רק היו חפצים בכך באמת. והטענה שהם מחונכים ומחנכים את ילדיהם כבר עשרות שנים שאין להכניס לבית שום הכשר מלבד 'העדה החרדית' השקר הזה, הפליטיקה הזאת, טעות גדול!!! אצל כל המשפחות ירושלמים. החינוך הזה מוכיר כל מוצרי העדה!!! וזה טעות גדול שכמה מעובדים בוועד הכשרות בעדה המציעו הבדיחה הזאת. יהי רצון מלפני אבינו שבשמים, שהמחאות בזמן האחרון נגד הנהלת העדה החרדית והחפירות בבית שמש, יגדלו יעשו פרי, ויבינו אותם מנהלים סוררים אשר אין העדה החרדית רכוש פרטי שלהם, ואין הם יכולים לעשות ככל העולה על רוחם תמיד, כעצת יצר הרע, וגם על הדיינים והרע-בנים, מוטל חיוב זה, לצעוק ולמחות באותם סוררים ולפרסם קלונם ברבים, ולא יהיו כבני ערובה שבויים תחת יד כמה בעלי בתים עזים, ושלום על ישראל.
יום א', כ"ט טבת התש"פ 26.01.2020
פרשת וארא
כניסה: 16:25 | יציאה: 17:56
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<ינואר, 2020>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS