פטנט חדש: ערכת ליל הסדר

חברת 'יהדות ואומנות' מפתיעה השנה בפטנט עולמי ובפתרון ייחודי, שמביא סוף סוף את הסדר והשלווה המיוחלים. ערכת ליל הסדר מפוארת, הפורשת בפניכם את אפשרויות הארגון, בעיצוב מהודר ויוקרתי, שיסדר לכם את ליל הסדר.

עטרת זרביב ו20/04/2011

(צילום: באדיבות קובי סלע)

תיכף חג הפסח. ההתרגשות, ההכנות, הניקיונות והטרחה המרובה בשיאם. שבועות ארוכים של מאמץ קדחתני יבואו לסיומם בלילה הזה, כסף ומאמץ יושקע במאכלים ובכלים, כולם מייחלים ללילה מרומם ושליו, בהדר ובמלכות.

  בואו נחשוב רגע על בני הבית הצעירים - הילד הקטן שצריך להסתדר עם לוגיסטיקה מורכבת מאד: הגדה שהוא אמור לעיין בה ולתמוך ביציבותה, גביע יין המלא עד לשפתו, ומצה, שיש להקפיד שלא ישפך עליה היין, חלילה. טרדות קטנות, אמנם, אך קיומם עלול להפר את השלווה ולתרום ללחץ המסובים. וכך, במקום לשבת בנחת וליהנות בצוותא בהעברת המסר של "והגדת לבנך", כולנו עסוקים בהשגחה על הקטנים ובחזרה מעיקה על שורת הנחיות טורדות: "אל תזיז את הכוס", "היזהר על המצה", ו"ההגדה תיכף נופלת לך!", הם מצידם נזעקים, "אבל אין לי מקום לכלום?!"

לא כך מציינים את ליל החירות...

 חברת 'יהדות ואומנות' מפתיעה השנה בפטנט עולמי ובפתרון ייחודי, שמביא סוף סוף את הסדר והשלווה המיוחלים. ערכת ליל הסדר מפוארת ומלכותית, הפורשת בפניכם את אפשרויות הארגון, בעיצוב מהודר ויוקרתי, שיסדר לכם את ליל הסדר. הערכה, שאינה תופסת מקום כמעט, כוללת בתוכה הכל:

  הגדה עם ציורים מרהיבי עין הנתמכת על סטנד למניעת תזוזה, לנוחות בדפדוף ולחסכון במקום, לצידה גביע מוכסף ונאה הניצב על מתקן מיוחד שגם קולט את היין הנשפך, וגם... מגירה נשלפת לאחסון המצה עד לרגע אכילתה. כעת, ליל הסדר מסודר באמת.

 'יהדות ואומנות' מזמינים אותך ליהנות מלילה קדוש ושליו, להקדיש את הזמן לסיפור ההגדה לילדים, להעמיק בפירושים, ולהסב כבן חורין אמיתי.

  מחיר הערכה: 100 שקלים

הפצה ראשית: גרינטק, להשיג בחנויות המובחרות.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ג', י"ג ניסן התש"פ 07.04.2020

כניסה: 18:25 | יציאה: 19:55
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<פברואר, 2020>
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS