מזגן בקיץ-קרב המינים

ההתחממות באטמוספירה מובילה כל שנה לפריצת מאבקים בין מגדריים על טמפרטורת המזגן בין נשות המשרד שקר להן והגברים שחם להם.מומחי דקסמול קולד ודקסמול סינוס מבית דקסל פארמה (דקסון), המותגים המובילים לטיפול בצינון ובשיעול, עם סדרת טיפים שיעזרו לכם להגיע להפסקת אש ולהימנע מצינון בקיץ.

עידן הראל ו16/07/2010

(צילום: יחסי ציבור)

לאלו העובדים במשרדים גדולים, התופעה מוכרת וידועה- מרגע שמזג האוויר מתחיל להתחמם, פורץ הקרב הבלתי נפסק בכל חודשי הקיץ- טמפרטורת המזגן. אמנם זוהי הכללה גסה ויש יוצאים מהכלל- אך בדרך כלל המאבק מתנהל בין נשות המשרד שקר להן והגברים שחם להם.

הטמפרטורה הנמוכה במשרד לעומת זו שבחוץ, וההדלקה והכיבוי הבלתי פוסקים של המזגן- עלולים לגרום לצינון גם בקיץ. מומחי דקסמול קולד ודקסמול סינוס מבית דקסל פארמה (דקסון), המותגים המובילים לטיפול בצינון ובשיעול, מנסים לעזור לכם להגיע להפסקת אש ולהימנעות מצינון בקיץ.

טמפרטורה קבועה- ההמלצה בקיץ היא לכוון את המזגן בטמפרטורה קבועה של 23-25 מעלות. טמפרטורה זו תשמור את המשרד קריר ונעים במשך כל היום ואף תחסוך אנרגיה במשרד.

קר לכם? כדאי לשמור במשרד ז'קט קבוע לשעות הקרות. הדבר ההגיוני ללבוש בקיץ הוא חצאיות, גופיות וחולצות קצרות אך כשכל כך קר במשרד רצוי להחזיק בגד חורפי על מנת לא להתקרר.

דווקא חם? אנשי עסקים נוטים ללבוש גם בקיץ חולצות ארוכות מכופתרות ואף חליפות לפגישות חשובות. זוהי אחת הסיבות שחם להם יותר- הם לבושים יותר מנשים. חולצות מכופתרות בעלות שרוול קצר אינן פחות מכובדות מחולצות ארוכות ויתקבלו במרבית המשרדים בברכה בחודשי הקיץ. אם יש לכם פגישה חשובה המצריכה חליפה מקצועית, הביאו את החליפה איתכם בשקית הניקוי היבש - כך תוכלו להסתובב בנוחות במשרד במשך שאר היום, לא לקמט את החליפה ולא לסבול מהחום.

הפרשי טמפרטורה מסוכנים - כשחם בחוץ יש לשתות הרבה מים על מנת לא להתייבש. הנטייה היא לשתות הרבה מים קרים, אך מים קרים מאוד עם מזגן על טמפרטורה נמוכה וטמפרטורה גבוהה בחוץ - זהו מתכון בטוח להתקררות. אמצו את השיטה המורגלת במזרח הרחוק (הם מומחים בכל הקשור לטמפרטורה קיצונית בחוץ וקיצונית עוד יותר במשרד), שתו מים בטמפרטורת החדר ולא מים קרים, את ההבדל תרגישו במהרה בהרגשה הכללית.

למרות הכל נדבקתם ב"שפעת מזגנים"? החזיקו במשרד כדורים לטיפול בהצטננות (כגון דקסמול סינוס) ואם אתם גם מצוננים וגם משתעלים השתמשו בדקסמול קולד, כך במידה ותתפסו התקררות קלה, תוכלו להמשיך ולתפקד במשרד ולא תעבירו אותה לכל עובדי המשרד, כך שתדביקו אחד את השני עד לתקופת החורף.

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

יום ב', כ"ט שבט התש"פ 24.02.2020
פרשת תרומה
כניסה: 16:55 | יציאה: 18:26
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<פברואר, 2020>
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS