מה מקדם האתרים אמור לעשות? חשיפת דמותו וענייניו המרכזיים

ג'גלינג בתוך רשת האינטרנט- מקדם האתרים חייב לדעת לג'נגל ולהיות למעשה אשף מכירות מעולה בנוסף ליכולת משמעותית לשלוט כמובן על תחום הטכנולוגיה ובמיוחד להוות מודל מרכזי של ידע והבנה המנוסה דווקא ברזי שיטות הפרסום באינטרנט ובמכמניו. מקדם האתרים חייב להבין בכל נושאי רשת האינטרנט ובמיוחד בכל מה שקשור באפשרויות הפרסום והשיווק הגלומים שקיימים בה - כולל אלו שטמונים בין מרכביה ופחות מוכרים ונפוצים.

טור אורח 09/07/2018

(צילום: Pixabay)

dir="ltr" align="right">הזיהוי של מרכיבי הקסם הנסתרים שמהווים את היכולת להעמיד על מיקומם את שטחי הפרסום המהותיים - הוא המפתח המרכזי להצלחתו של נותן השירות בתחום קידום האתרים. כמו כן, מקדם האתרים חייב להתמצות גם בתחומי פרסום אחרים המוכרים ברשת האינטרנט ובמיוחד באמצעות דרכים טכנולוגיות אחרות- רשתות חברתיות כמו- טוויטר, פייסבוק, אינסטגרם ועוד. במקביל ההבנה של קטגוריות רבות העשויות להמיר את אמצעי הפרסום בתקשורת ההמונים לאורך השנים- ובפרט אלו שנהגו בעידן המסורתי שבו שלטו בתחום תקשורת ההמונים בכלל ובמרכזי הפרסום שהיא מגלמת בתוכה הרדיו, הטלוויזיה והעיתונות הכתובה ( על מודעות הפרסום באמצעות שלטי חוצות- אין כלל מה לדבר. מאז ומעולם היה ברור לכול, כי זו השיטה העממית, המסורתית והיעילה רק לפרסום מקומי וזמני ביותר).

העידן החומרי והשלכותיו- לאור זאת, בעשור האחרון- ככל שהעולם הפך להיות יותר כלכלי וחומרי- הרי שנושאים כמו- הצלחה כספית ורווחה כלכלית הם הבסיס והתשתית לכל דיון בתחומים של הצלחה עסקית. אין ספק, כי ההצלחה העסקית של כל מותג או חברה- קטנה כגדולה, ישראלית ובין לאומית- נמדדת אך ורק על פי ההנפקה הסופית של רווח כלכלי.  הכסף הוא אחד המשאבים החשובים במיוחד בתהליכי שיווק ומסחר ושום איש מסחר רציני לא יהיה מוכן לוותר או להתפשר על פחות מהמקסימום.

מכאן החל הצורך הברור של בעלי חברות ומותגים- לשכור את שירותיו של איש קידום האתרים או חברות קידום אתרים שימרכז את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאליים - הם בעצם ציבור הגולשים באינטרנט - דווקא לעסק שלהם. לכול היה ברור, כי הפופולריות של העסק תנסוק במקביל ובאופן ישיר להצלחה הממשית להציב את אתר העסק באחד מהמיקומים הראשונים בתוצאות החיפוש.

חברה שלא תוכל לאפשר לעצמה מכל סיבה שהיא- ממונית, עקרונית, אידיאלית או לא תרצה להעסיק איש קידום אתרים למען קידום האתר למיקום גבוה יותר בין תוצאות החיפוש- למעשה תדון את החברה לאבדון.

 

 המאמר בחסות  https://seoup.co.il/