רשת ארומה מצטרפת למערך הכשרות של 'צהר'

מערך הכשרות של ארגון רבני צהר ממשיך לצבור תאוצה - סניף ראשון של רשת ארומה תל אביב מצטרף לארגון רבני צהר. "מהפכת הכשרות בעיצומה, עשרות אלפי מנות שהוגשו מדי חודש ושאינן היו כשרות, ייצאו עכשיו כשרות למהדרין" ניסיון להעביר סניפים נוספים מהרשת לפיקוח צהר. 

אביעד ברטוב 10/05/2018

(צילום: אורח)

בעלי רשת 'ארומה תל אביב' (חברה נפרדת מרשת ארומה הארצית) החליטו להצטרף למהפכת הכשרות של צהר פיקוח מזון כאשר צירפו את סניף מנחם בגין בתל אביב למערך. עד היום פעל הסניף ללא השגחה כלל והגיש מנות בשריות וחלביות זו לצד זו. כעת כאמור יעבדו בסניף הפופולארי משגיחים ומשגיחות כשרות והוא יפסיק לפעול בשבת. 


ארגון רבני צהר השיק רק לפני כחודשיים את מערך הכשרות שלו והקים את חברת הבת "צהר פיקוח מזון" המתפעלת בפועל את מערך הכשרות. בארגון אמרו כי במהלך החודשיים הללו הצטרפו מאות בעלי עסקים לפיקוח המזון של צהר ביניהם מסעדות, בתי קפה, בתי אוכל במפעלים וגם חדר האוכל של קיבוץ נחשונים שהצטרף אף הוא השבוע למערך, מדובר בקיבוץ הראשון שמצטרף לפיקוח המזון של צהר. 

מארגון 'צהר' נמסר: "אנו שמחים שאחד מבתי הקפה הגדולים בישראל, שהיה פתוח בשבתות ובחגים יפוקח מעתה על ידי מערך פיקוח המזון של צהר. הצטרפות רשת ארומה היא אבן דרך משמעותית של הארגון  להגיע למטרה שהיא הגדלת ציבור אוכלי הכשרות בישראל".