ראש בראש: עכשיו זה רשמי - הרב רפי פרץ נכנס לתפקידו במשרד החינוך. "נשמור על יציבות המערכת"

בטקס חילופי שרים שהתקיים במשרד החינוך בירושלים, הודיע שר החינוך הנכנס, הרב רפי פרץ, כי שנת הלימודים הקרובה, תש"פ, תפתח בסימן "ערבות הדדית". הוא ציין, כי הוא נכנס לתפקיד בענווה וכי בכוונתו לשמור על הרצף ועל יציבות המערכת, להמשיך את ההשקעות בפריפריה ואת המהלך של צמצום הפערים, כפי שקידם שר החינוך לשעבר, נפתלי בנט, ועשה רבות למען קידום המערכת.

אביחי טבק ו27/06/2019

(צילום: מנכל משרד החינוך שמואל אבואב הרב רפי פרץ צילום יוס)

השר פרץ התייחס לנושא המצוינות וציין, כי הוא מאמין במצוינות, במתמטיקה, במוסיקה, בספורט ובאומנות, והדגיש כי מצוינות זו מנטליות שאתה הולכים ולא כישורים במקצוע בודד. בעניין זה הוא הוסיף כי לשם הוא יחתור לפעול. אך מעל לכל אלה אמר הרב פרץ הוא מאמין בברק שיש לחפש ולמצוא בעיניים של התלמידים. לראות אצלם שמחה, התלהבות והשתוממות מהלמידה, לתרום למדינה ולאהוב את הארץ.

הרב פרץ אמר כי במערכת החינוך יש שדרה מקצועית מסורה ומחויבות למלאכה החינוכית ובכוונתי לשבת עם גורמי המקצוע כדי ללמוד את הנושאים לעומק, ולהמשיך ולקדם את המערכת הגדולה והחשובה הזו.  

מנכ"ל משרד החינוך,  שמואל אבואב, הודה לשר החינוך היוצא, נפתלי בנט, בירך בחום את שר החינוך הנכנס, הרב רפי פרץ, ואמר :"אנו בעיצומם של ימים מאתגרים במערכת החינוך. ימים של סיום שנת הלימודים, והיערכות אינטנסיבית לפתיחת שנת לימודים חדשה. ימים של קליטת מורים ומנהלים חדשים, שיפוץ ובניית כיתות חדשות, חיזוק החינוך הבלתי פורמלי והפעלת מסגרות החינוך בקיץ. אנו משוכנעים שבהובלת השר, הרב רפי פרץ, מערכת החינוך, שמהווה בית היוצר של החברה הישראלית, תמשיך לצעוד בצעדים גדולים קדימה. למען החברה הישראלית, והדורות הבאים".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49