אקסלרטור עירוני ראשון למגזר החרדי נפתח בירושלים

ראש העיר ירושלים, משה ליאון, השיק אתמול בערב את המאיץ הטכנולוגי העירוני הראשון ליזמים חרדים. המאיץ הייחודי הינו פרי שיתוף פעולה ראשון מסוגו בין עיריית ירושלים ומשרד הכלכלה. עשרות יזמים ויזמיות חרדים הגישו הצעות למאיץ, ומתוכם נבחרו 12 מיזמים להשתתפות באקסלרטור.

אביחי טבק ו25/06/2019

(צילום: עיריית ירושלים)

בין המיזמים ניתן למצוא מערכת חדשנית ללימוד שפות, ניהול ציי שליחויות, ניהול מקוואות, מערכת חדשנית לניהול פרויקטים בבניה, פלטפורמה לשיתוף מקצועי של הדמיות רפואיות ועוד.

המאיץ, הפועל במרכז הצעירים של עיריית ירושלים בשכונת מוסררה,  נותן מעטפת כוללת ליזמים ומלווה אותם בכל הרבדים הרלוונטיים לפיתוח היוזמה לכדי חברת הזנק פעילה (STARTUP). המאיץ מותאם באופן מלא לאורח חייהם של המשתתפים.

המשתתפים במאיץ נהנים מליווי בתחום הטכנולוגי תוך מתן מעטפת מקצועית מסייעת בהתמודדות עם חסמים, סיוע בהבשלת הרעיון היזמי לכדי מיזם ממשי, סיוע בגיוס מימון ומשקיעים, סיוע ביצירת networking ליזמים בתחומים הרלוונטיים ובניית קהילה על בסיס העיקרון של "קהילה בונה יזמות בונה קהילה".

ראש העיר משה ליאון: "שילוב המגזר החרדי בשוק התעסוקה ובמיוחד בתחום ההייטק, הוא ללא ספק אחד המשימות החשובות ביותר עבורנו ואנו לא חוסכים במאמצים והשקעת משאבים בתחום זה. האקסלרטור החדש הוא שילוב נפלא של שתי מגמות מבורכות בירושלים, פתיחת שוק התעסוקה לחרדים, וגידול תחום ההייטק בעיר. אני שמח לפתוח את ירושלים לעוד ועוד עסקים ויזמים."

מעיריית ירושלים נמסר כי בעקבות הביקוש הרב נבחנת האפשרות לפתוח בהמשך מחזורים נוספים.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49