איך לכתוב דף מטפל באינדקס מטפלים

מעוניינים להצטרף לאינדקס מטפלים? כך תדעו מה לכתוב בדף האישי ואיך להעביר באמצעותו מסרים מקדמים.

תוכן שיווקי ו05/05/2019

(צילום: Pixabay)

מאמר זה לא עוסק ביתרונות של הימצאות באינדקס מטפלים, אלא בשלב שלאחר מכן. החלטתם להצטרף לרשימת מטפלים וכעת אתם צריכים להקים את העמוד האישי, אשר מכונה "דף מטפל".

מהו דף מטפל?

דף מטפל זהו המידע אליו ייחשף מי שילחץ על שמכם באינדקס. הדף אמור לכלול מידע אודות תחום העיסוק שלכם לצד מידע נוסף כגון: הכשרה, ניסיון, פרטים ליצירת קשר וכן הלאה.

איך כותבים דף מטפל?

כדי לכתוב דף מטפל בצורה נכונה, אתם צריכים לענות קודם על שתי שאלות:

- מהו המידע שאתם מעוניינים לחשוף או לשתף?

- מהו המסר שאתם מעוניינים להעביר באמצעות הפרטים?

התשובה לשאלה הראשונה היא פשוטה. המידע צריך לכלול את הנתונים הבסיסיים הבאים: שם, עיסוק, תחומי התמחות, השכלה, ניסיון מקצועי, מקום פעילות ופרטים ליצירת קשר וקביעת תור.

תוספות שיכולות להבליט אתכם על פני מטפלים אחרים זה שימוש במוטו או תיאור קצר ומעניין שלכם. אפשר גם להוסיף אמירה או ציטוט שמאפיין אתכם. ניתן לציין גם את שפות במידה ואתם דוברים שפה נוספת מלבד עברית וקהל יעד מסוים במידה ורלבנטי, כמו ציבור דתי, ילדים, הגיל השלישי, נשים, בעלי צרכים מיוחדים וכן הלאה.

מבחינת העברת מסרים נכונים, צריך לזכור שכאשר מישהו מחפש שם באינדקס מטפלים, הוא מקדיש מספר שניות לקריאת המידע לפני שהוא עובר לחפש שמות נוספים. לכן, המידע שלכם צריך להיות קליט, ברור ורלבנטי. כתיבה תמציתית מדויקת, תשדר מסר של מטפל מקצועי ורציני. לעומת זאת, עומס מידע והקשרים לא ברורים, יצרו את הרושם ההפוך.

דרך נוספת להבליט את הרמה המקצועית שלכם, היא לציין חברות בארגונים ועמותות מוכרות אשר קשורות לתחום.

כמו כן, מומלץ להוסיף תמונה. תמונה משדרת אמינות ומבהירה לגולשים שהגיעו לאינדקס שמדובר באיש מקצוע אמתי, ולא מתחזה.

לסיום, זכרו כי דף מטפל זו ההזדמנות שלכם ליצור רושם ראשוני חיובי, ולכן וודאו שלא נפלו שגיאות כתיב בדף המטפל שלכם או טעות בפרטי הקשר.

נכתב ע"י "הנפשות הפועלות" - מרחב עסקי למקצועות הטיפול

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49