פייגלין: "אין הבדל בין ניסנקורן לחיים כץ. נכנסים לכם ורידים"

יו"ר 'זהות', העוברת בסקרי הימים האחרונים את אחוז החסימה שוב ושוב התבטא גם בנושא הכלכלי בכנס לשכת סוכני הביטוח: "עזבו אתכם משמאל וימין, מה ההבדל בין ניסנקורן לחיים כץ? זה אותו גוש שנכנס לכם לורידים וקובע לכם מה לעשות כדי לחיות על חשבונכם. אי אפשר לנשום פה. מי שיאפשר לנו לחיות, איתו אלך"

אריאל גולן ו12/03/2019

(צילום: יחצ)

משה פייגלין בריאיון עם עמית סגל בכנס לשכת סוכני הביטוח באילת: מפלגת זהות תדרוש את משרד האוצר בשביל להפסיק להפריע למשק. למה אני צריך לקבוע לסוכני ביטוח כמה עמלה מותר להם לקחת וכמה אסור להם? זה לא ענייני, בשביל זה יש שוק חופשי.
העסקים הקטנים הם המעסיק הכי גדול במדינה והם כל הזמן נפגעים על ידי משרד האוצר והמדינה. המעסיק הכי גדול הולך ומתכווץ, שוק העבודה הולך לשוק של היצע ולא של ביקוש. המשכורות הופכות לנמוכות, ואותו מסכן בפריפריה המשכורת שלו תהיה עלובה.
אני שמח שהליכוד מאמץ את שיטת השוברים שלנו בחינוך ואת הלגליזציה. אנחנו לא מפריחים ססמאות, אלא מייצרים תוכן ותקווה.
יצרו נגדי קמפיין מטורף ואני סופג איומי רצח. אני מותקף גם מסמוטריץ וגם מזנדברג, כנראה שעשיתי משהו טוב.
התנגדתי לכניסת כוחות צה״ל לעזה כשראיתי שהולכים לההרג לחינם עשרות חיילים.
כשניכנס לעזה זה צריך להיות כדי להכריע ולנצח, ולהחזיר את הגלגל ללפני אוסלו.
עזבו אתכם משמאל וימין, מה ההבדל בין ניסנקורן לחיים כץ? זה אותו גוש שנכנס לכם לורידים וקובע לכם מה לעשות כדי לחיות על חשבונכם. אי אפשר לנשום פה. מי שיאפשר לנו לחיות, איתו אלך. רק הילדים שלי מעניינים אותי.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49