האם להיות בקבלת פנים בחתונה?

זוגות רבים מתלבטים האם לנכוח בקבלת הפנים של החתונה שלהם. איך שלא נהפוך את זה, מדובר בהעדפה אישית של הכלה והחתן, ואין כאן באמת סוגיה של נכון או לא נכון. אם גם אתם מתלבטים ולא בטוחים מה יתאים לכם, קיימים שיקולים לכאן ולכאן שכדאי לשקול ויעזרו לכם להחליט כיצד לפעול.

אריאל גולן ו10/03/2019

(צילום: Pixabay)

להיות בקבלת הפנים? כמובן!

אז מצד אחד של המתרס יש לנו את הזוגות המאורסים שכן מעוניינים להיות בקבלת הפנים שלהם. אם תעשו סקר, תגלו כמה סיבות אפשריות לכך:

אם כבר מתכוננים חודשים רבים לקראת החתונה, כדאי להשתתף בחגיגה כמה שאפשר. חתונה אינה אירוע ארוך במיוחד גם כך.

החתן ובפרט הכלה לרוב מעוניינים בכמה שיותר תשומת לב, ולא להפך! קבלת הפנים היא הזדמנות טובה לסחוט עוד כמה מחמאות ולהרגיש במרכז האירוע. לא מתחתנים הרבה פעמים - כדאי להפיק מהאירוע את המירב.

קבלת הפנים היא הזדמנות טובה לרווח את הערב ולשוחח עם האורחים כבר בהתחלה, כך שבשאר הערב יהיה אפשר להתרכז פחות בדיבורים ויותר בחגיגה.

חתונה היא אירוע מלחיץ למדי, ובפרט החופה עצמה. קבלת הפנים עוזרת להפיג מתחים ולחצים ועוזרת ליצור תחושה של נינוחות בקרב החתן והכלה.

להיות בקבלת הפנים? כמובן שלא!

מצדו השני של המתרס יש לנו את הזוגות המאורסים שלא מעוניינים להשתתף בקבלת הפנים של החתונה שלהם. בדקנו איתם, ולהלן כמה סיבות נפוצות לכך:

• אם כבר מחכים זמן רב לחתונה, כדאי למקסם את רגע הכניסה. קבלת הפנים היא רגועה מדי ולא מספיק זוהרת. עדיף שהאורחים יחזו בזוג בפעם הראשונה רק בדרכם לחופה.

• קבלת הפנים יכולה להיות מעט מתישה. זוגות רבים מעדיפים להעביר את הזמן באופן אחר ולרתום אותו לצרכים אחרים, ולו רק בשביל לנוח ולהירגע.

• יש זוגות שדווקא מעדיפים לחוש את אותן תחושות של התרגשות ומתח. מבחינתם זה חלק בלתי נפרד מהעניין! הרגש והאדרנלין שמציפים את הגוף לא יחזרו כל כך מהר בשנית - כדאי לנצל את ההזדמנות.

• קבלת הפנים מציבה סיכוי מסוים לפגום במצב הלבוש ואיפור. עדיף לקצר הליכים ולהופיע ישר לחופה.

ההשתתפות בקבלת הפנים היא עניין של טעם. אם אתם מעוניינים להתחתן באולם חתונה או בגן אירועים בשרון אתם יכולים לחפש באתרי החתונות המלצות חמות.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49