הציונות הדתית מתאחדת: מי עומד מאחורי הקמפיין שכל המגזר הדתי מדבר עליו?

מהלך שיווקי מבריק לתנועת המזרחי העולמי. בסוף השבוע נחשפה המודעה שכולם חיכו להבין את פשרה ולגלות מי עומד מאחוריה - מאחורי הקמפיין הקורא ל"איחוד בציונות הדתית" עומדת תנועת המזרחי העולמית הקוראת למגזר הדתי לאומי לצאת לשליחות בתפוצות.

אביעד ברטוב ו27/01/2019

(צילום: יחצ)

בשבוע האחרון פורסמו מודעות טיזר תחת המסר הציונות הדתית מתחברת, המערכת הפוליטית נדרכה כולה כשחברי כנסת מכל הגוונים העלות את המודעה כפוסט מצד אחד בצלאל סמוטריץ והמתמודד לראשות הבית היהודי הרב אלי בן דהן גם כן . בקבוצות הוואטסאפ וברחבי הרשת פשטה השמועה על איחוד מתקרב ועל מפץ פוליטי, עוד ועוד אישי ציבור רבנים וחברי כנסת הצטרפו לקריאה ושיתפו את הפוסט הקורא לחיבור והערכה הייתה שמאחורי המודעות עומדת מפלגה פוליטית.

כאמור בסוף, השבוע האחרון פורסמה מודעת ההמשך ששמה סוף לניחושים ולהערכות וקוראת להגיע לכנס שליחים

הפרסומאי חגי אורן ממשרד הפרסום 'אשדיר' שעומד מאחורי הקמפיין: "השתמשנו במסר נכון הציונות הדתית נמצאת במשבר פנימי ומחכה לחיבור ואיחוד"

#11668 המוח מאחורי הקמפיין, חגי אורן

אוהד טל, סמנכ"ל המזרחי העולמי וראש מרכז השליחות הוסיף כי "הציונות הדתית נמצאת בימים אלו בסוג של סערה הן בעקבות הפיצולים הפוליטיים והן בעקבות השאלה שעלתה לשיח - עד כמה אנחנו רוצים/צריכים להיות 'מגזר'. נדמה כי ישנו רצון ציבורי לקדם מהלכים של חיבורים אנחנו, בתנועת "המזרחי העולמית" שפועלים יום- יום לחיזוק הקשר עם יהודי התפוצות ניסינו להשתלב לתוך השיח האקטואלי הזה ולעורר את הציבור הציוני דתי להבנה שבמסגרת הרצון שלנו להתחבר אסור לנו לשכוח יותר מ 50% של העם היהודי שעדיין לא נמצא פה בארץ וצמא גם הוא לחיבור איתנו".

וזו כבר המודעה שפורסמה השבת (צילום: יחצ)

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49