כל הסיבות לקנות מלגזה חדשה

המלגזה היא כלי רכב אימתני המשמש להעברת משאות ממקום למקום. משתמשים בה בבתי עסק רבים בשטח פתוח כמו גם במקומות סגורים. היא ניידת, נוחה ומתאימה לעבודה בשטחים חקלאיים כמו גם לסידור מחסנים. יעילותה של המלגזה אינה מוטלת בספק. היא מאפשרת לחסוך בכסף ובזמן ובזכותה העבודה הופכת ליעילה ומהירה יותר. לפיכך, כאשר המלגזה שובקת חיים, נוצר צורך דחוף לרכוש מלגזה חדשה.

איילת סוויסה ו24/01/2019

(צילום: Pixabay)

קצת על המלגזה

המלגזה היא כלי רכב ממונע הטומנת בחובה פתרונות הרמה טובים ואיכותיים. קיימים סוגים רבים ומגוונים של מלגזות - חשמליות, מלגזות בעלות מנוע דיזל או מלגזות ידניות. המלגזה מבצעת את פעולת ההרמה בתנועות אטיות. המלגזה מסוגלת להרים משאות השוקלים מספר טונות ומרכז הכובד שלה מונע ממנה ליפול כתוצאה מכובד המשאות. אם בעבר הייתה המלגזה מסוגלת לנוע על משטחים ישרים, הרי שבימינו ישנן מלגזות הפועלות גם בתנאי שטח בלתי ישרים. כמו כן, על מנת להגיע לתוצאות טובות יותר ולמקסם את פעולות ההרמה של המלגזה, מומלץ להשתמש במשטחי הרמה המיועדים עבורה במיוחד. משטחים אלה עשויים בדרך כלל מפלסטיק או מעץ.

מתחדשים במלגזה

כאמור, אם המלגזה הישנה שלכם מסרבת לפעול, אתם שוקלים לבחור מלגזה חדשה. גם אם מלגזה חדשה לחלוטין עולה יותר ממלגזה יד שנייה, עדיין מומלץ להעדיף אותה מכמה סיבות:

• לא קונים חתול בשק - כאשר אתם קונים מלגזה למכירה מיד שנייה, אינכם יודעים למה לצפות. בכל רגע נתון עלולה להיווצר תקלה שלא תאפשר לכם להמשיך ולהפעיל את המלגזה.

• עניין של איכות - מלגזה חדשה היא מלגזה איכותית ועמידה. באמצעותה ניתן להגיע להספק טוב שיחזיר לכם בסופו של דבר את כל ההוצאות על המלגזה החדשה.

• מלגזה עם תעודת אחריות - כשקונים מלגזה חדשה מחברה מוכרת, ניתן בהחלט ליהנות מכלי איכותי. החברה המקצועית מספקת תעודת אחריות מלאה על המלגזות שהיא מספקת לאחרים. כך שבמקרה של בעיה או תקלה, אתם יודעים למי לפנות.

• מלגזה המתאימה לסוג העבודה שלכם - אתם יכולים לבחור מלגזה חדשה מבין מלגזות רבות ובעזרתו של צוות מקצועי, להתאים את המלגזה לסוג העבודה שלכם.

• למען הבטיחות - מלגזה חדשה מבטיחה את בטיחותם של העובדים. כי במלגזה חדשה שאף זה יצאה מהניילונים קטנים הסיכונים שדבר מה ישתבש.

• למען היוקרה - עסק שקונה מלגזה חדשה לחלוטין משדר יוקרה וייצוגיות בעיני רבים.

מי יכול לנהוג במלגזה

רכשתם לאחרונה מלגזה חדשה, וכעת אתם מחפשים את העובדים שיעלו עליה כדי לסדר את המחסן או להעביר את הסחורות למקומן הנכון. אך לפני הכול, חשוב לזכור שלא כל אחד יכול לנהוג במלגזה. על מנת לאפשר לנהג לעשות זאת, עליו לקבל הכשרה מקצועית העוסקת בנושאים כמו סוגי המלגזות השונות ואופי הפעלתן, הסכנות הטמונות בהפעלת מלגזות, הסכנות הקיימות בסביבת העבודה וכן היכרות עם המכשולים במקום העבודה - רמפות, בורות, בליטות, מסילות ועוד.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49