למה שווה להשכיר משאית

המשאית היא כלי תחבורה חשוב שמאפשר לכם להעביר סחורה ממקום למקום. ספקי צעצועים, מזון, בגדים, כלי מטבח ואחרים משתמשים רבות במשאיות כדי להעביר את הסחורות ליעדן. ואכן המשאיות האיכותיות יכולות לגמוע קילומטרים רבים בגשם ובחום הלוהט. ישנם ספקים המחזיקים בכמה משאיות משלהם, ואחרים בוחרים דווקא להשכיר משאיות. ואכן, שירותי השכרת המשאיות הולכים וצוברים תאוצה לאורך השנים.

אריאל גולן ו24/01/2019

(צילום: Pixabay)

כל הסיבות להשכיר משאית

ישנם מקרים שבהם נעדיף לשכור משאית ולא לקנות אותה. אלה כמה סיבות טובות לעשות זאת:

• כי זה זול יותר - השכרת משאית זולה יותר מרכישת משאית. כך שאם אתם עסק בתחילת דרכו ואינכם יכולים לתחזק משאית, כדאי בהחלט לשכור אותה.

• אם אינכם בטוחים עד כמה תזדקקו לשירותי משאית בהמשך - אם אתם רתומים כעת לפרויקט קצר טווח שבו אתם צריכים להעביר סחורות מתל אביב לאילת, לא משתלם לכם להחזיק צי שלם של משאיות. במקום זאת תוכלו לשכור כמה משאיות ולפתור את הבעיה.

• אם אינכם בטוחים איזה סוג משאית אתם צריכים - ישנם סוגי משאיות שונים - החל מהמשאיות הרגילות ועד למשאיות שנועדו להוביל מוצרים בקירור. באמצעות שירות השכרת משאיות תוכלו לנסות כמה משאיות ולבחור את סוג המשאית המתאים ביותר עבורכם.

• אין צורך לתחזק את המשאית - כאשר אתם סוחרים משאית, אתם למעשה פטורים מתחזוקתה. כך שתוכלו להתפנות לפיתוח העסק שלכם מבלי לדאוג למנוע או לשמן.

• ליווי של חברה מקצועית - אם החלטתם לשכור משאית לפרויקטים קצרי טווח, תוכלו ליהנות משירותיה של חברה מנוסה ומיומנת. כך, לאורך כל הדרך תקבלו שירות אדיב, שירותי מוקד וגרירה הזמינים בכל עת, מבחר של משאיות להשכרה וכן אחריות מלאה על המשאית. מעבר לכך, כאשר שוכרים משאית, חשוב לדאוג לביטוח.

אילו דברים כדאי להביא בחשבון כאשר משכירים משאיות

אם החלטתם לבצע השכרת משאיות, ישנם כמה פרמטרים שיש לשים אליהם לב. ראשית, חשוב לוודא שיש לכם רישיון מתאים נהיגה במשאית. יש להציג לחברה רישיון תקף להשכרת משאית, אחרת לא תוכלו לקבל אותה לידכם. שנית, אם תזמינו מראש את שירותי המשאית תוכלו לחסוך בכסף רב, שכן אם תבצעו את ההזמנה ברגע האחרון אתם עלולים לגלות כי אתם משלמים יותר על השירות. שלישית, כדאי לתכנן את עצם ההשכרה מבעוד מועד. כך תוכלו להימנע מטעויות ולבחור את המשאית המתאימה ביותר לסוג העבודה שלכם.

חותמים על הסכם ההשכרה

כעת הכול מוכן כמעט להשכרת המשאית שתעזור לכם לקדם את הפרויקט. אתם עומדים לחתום על הסכם השכרה, ועל כן נותרו לכם כמה דברים לבדיקה. דבר ראשון, יש להציג בפני חברת ההשכרה את אישור ההזמנה שלכם בצירוף תעודת זהות, רישיון נהיגה למשאית בתוקף ומספר האשראי. דבר שני, מומלץ לבחון לעומק את חוזה ההשכרה ולוודא שכל הסעיפים בו ברורים לכם. ולבסוף, בעת קבלת המשאית לידכם ודאו כי היא תקינה.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49