אימהות לוחמי הנח"ל החרדי: מעלילים עליהם

אימהות של לוחמי הנח"ל החרדי כתבו לרמטכ"ל ויצאו נגד הכפשת בניהן לאחר הפיגועים ביו"ש. "עלילות שווא על תפקוד לקוי ועל רמה אנושית נמוכה - הזדעזענו!". את הדברים מפרסם הבוקר (ב') לראשונה כתב הדתות של 'ישראל היום'- יהודה שלזינגר

כתב דתילי ו07/01/2019

ארכיון. למצולם אין קשר לנאמר בכתבה. (צילום: עמיעד טאוב)

שבועות קשים עוברים על לוחמי הנח"ל החרדי. שניים מחבריהם - לוחמי גדוד "נצח יהודה" סמ"ר יובל מור יוסף וסמל יוסף כהן ז"ל - נהרגו בפיגוע הקשה בגבעת אסף לפני כחודש, וחבר נוסף, שנפצע בפיגוע, עדיין נלחם על חייו. נוסף על כך, חיילים הושעו אחרי שהתעמתו עם שוטרי מג"ב בבית אל והואשמו בחוסר מקצועיות.

כעת, מתפרסם לראשונה מכתב שכתבו אימהות של לוחמים בגדוד, שיוצאות נגד הכפשת בניהן הלוחמים. על המכתב, המיועד לרמטכ"ל, לקצינת פניות הציבור ולדובר צה"ל, חתמו שש אימהות: בת אל גרינשפן, מיכל קרוטהמר, ענת גנירם, עינת נוקד, סוניה אללי ורונית אלון.

תחת הכותרת "עלילות נגד ילדינו, גיבורי הנח"ל החרדי", כתבו האימהות כי "שלחנו את בנינו יקירינו להגן על מדינת ישראל. הם בחרו במסלול הזה דווקא כי ידעו שבגדוד נצח הם יוכלו בוודאות לשרת שירות קרבי ומשמעותי במסגרת שמתאימה לעולמם, לאורח חייהם ולאמונותיהם. הם עברו מסלול הכשרה מקצועי לא קל על ידי צוות מפקדים נפלא, והפכו יחד לחבורה אמיצה ולפלוגה מקצועית וטובה, ששומרת על אזרחי מדינת ישראל ופועלת ללא פחד לאתר מחבלים שמנסים להפר את שגרתנו ולמרר את חיינו פה במדינה. לצערנו הרב, בשבועות האחרונים ילדינו הלוחמים על הגנת מדינת ישראל עוברים רצח אופי. מעלילים עליהם עלילות שווא על תפקוד לקוי, על חוסר מקצועיות ועל רמה אנושית נמוכה. קראנו, שמענו והזדעזענו!"

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49