האם משתלם להוביל ארון יד 2? זה תלוי בכם

רבים נתקלים במצב שבו הם מעוניינים להעביר פריט כזה או אחר כגון ארון, רהיט אחר או מקרר ממקום למקום אך מאחר שאין ברשותם רכב מתאים לביצוע ההובלה ומהחשש שמא חברת ההובלות תגבה מחיר יקר, הם יורדים מהרעיון וכך מפספסים לעתים הזדמנויות נהדרות ליהנות ממוצרים ורהיטים במחיר זול או אפילו בחינם.

תוכן שיווקי ו03/01/2019

(צילום: Pixabay)

האם כדאי להוביל ארון בודד או מקרר? אם מדובר במוצר או ברהיט, זה עשוי להיות מאוד משתלם ואפילו זול - השאלה כיצד אתם עושים את זה. הכירו את האתר בקטנה שיעזור לכם להשוות הצעות מחיר להובלת הארון במחיר זול.

מהן הובלות קטנות

כדי שנבין כיצד אתם יכולים לחסוך כסף בהובלה של פריטים בודדים או דירות קטנות, עלינו להבין תחילה מהן הובלות קטנות.

על פי ההגדרה, הובלה קטנה היא כל הובלה של פריט בודד או מספר פריטים ואפילו דירות קטנות. לא משנה מהו גודל הפריט אלה בעיקר כמות הפריטים וכל עוד לא מדובר במספר רב, ההובלה מוגדרת כקטנה.

מי צריך הובלה קטנה

הובלות קטנות תופסות אותנו כמעט בכל מקום. רכשתם מקרר או סלון חדש? אולי אתם צריכים להוביל מזגן או שאתם סטודנטים שמחפשים הובלה זולה מן המעונות אל דירת ההורים? כל אלה הן הובלות קטנות שאם תבצעו אותן באופן הנכון, תוכלו לחסוך סכומי כסף משמעותיים.

אם נעצור לרגע על מנת לחשוב על הנקודה נגלה שהובלות קטנות למעשה תופסות את הנתח הארי של הענף ולמעשה יש יותר הובלות קטנות אפילו מהובלות של דירות!

בחרו בחברת הובלות מתאימה

כשמדובר בהובלת פריט או פריטים בודדים, בחירה בחברת הובלות מתאימה יכולה להוזיל לכם את העלויות בעשרות אחוזים. תוהים כיצד זה יכול להיות? מאוד פשוט. בואו ניקח לדוגמה חברת שמתאימה להובלת דירה. מן הסתם מדובר במשאית, נהג (שמקבל תעריף גבוה) ועוד צוות של לפחות 3 עד 5 מובילים חרוצים.

אין ספק שמדובר כאן בצוות שיכול להוביל את הדירה שלכם באופן מקצועי אבל אתם בסך הכל רוצים להוביל מקרר או ארון שזאת עבודה למוביל אחד.

אם תבקשו הצעת מחיר מהחברה שהצגנו, סביר להניח שתגלו שהיא יקרה למדי ולא בגלל שמישהו עובד עליכם, פשוט פניתם לחברה שכדי להוציא אל הפועל את העברת הפריט הבודד צריכה להוציא כסף בתשלום על הרכב שיקר לאחזקה ועל צוות העובדים.

מה עושים? פונים למוביל שמתמחה בהובלות קטנות. כל מה שאתם רוצים זה שמישהו מקצועי יגיע עם רכב מסחרי ויעביר את הפריט או הפריטים ממקום למקום אז מדוע לשלם סכומי כסף גבוהים כל כך כשאפשר לבצע הובלות קטנות במאות שקלים בודדים לכל היותר?

מאחר שמדובר במוביל אחד או שניים עם רכב קטן יחסית, הם יכולים להוביל את אותו הפריט בעלויות הרבה יותר זולות ועדיין להרוויח.

איך תמצאו מוביל זמין להובלה קטנה

בניגוד למעבר דירה, בהובלות קטנות אתם לא צריכים להתחיל ולהתארגן שבועות מראש וניתן להזמין את השירות אפילו לאותו היום. יחד עם זאת, כדאי למצוא מוביל זמין בקרבת אזור המגורים שלכם - כזה שיוכל להגיע מהר ולבצע את ההובלה באופן פשוט וזול.

מומלץ לבצע סקר שוק שבו תקבלו מספר הצעות מחיר ממובילים שעונים על הדרישות שציינו והיום אפילו ניתן לעשות את זה באופן מהיר עוד יותר - באמצעות האתר בקטנה שיעזור לכם להשוות מחירי הובלות קטנות בכל מקום בארץ ולחסוך באופן הזה עד עשרות אחוזים בעלויות בתוך זמן קצר.

כותב המאמר הוא אפי מאתר 'בקטנה'

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49