יו"ר חדשה למועצת ארגוני הנשים בישראל - דתיה מאלון שבות

אושרית סטבון, חברת ההנהלה הארצית של "אמונה", נבחרה לעמוד בראש מועצת ארגוני הנשים בישראל. תפקיד זה עובר ברוטציה בין ארגוני הנשים, ובטקס חגיגי שנערך אמש (יום א'), קיבלה אושרית את שרביט הניהול מידיה של גליה וולך, יו"ר נעמת, שעמדה בקדנציה האחרונה גם בראש המועצה. אביבה קולמן, אף היא פעילה ומתנדבת של "אמונה", ממשיכה כבשנים עברו בתפקידה כסגנית היו"ר.

אביעד ברטוב ו24/12/2018

(צילום: דוברות תנועת אמונה)

אושרית סטבון, תושבת אלון שבות שבגוש עציון, נשואה ואם לשלושה, משמשת מזה שנים כיועצת פרלמנטרית לשרים ולחברי כנסת. בתפקידה הנוכחי, עובדת לצד חברת הכנסת מירב בן-ארי. ניהלה פרויקטים של ילדים ונוער במצוקה, הפיקה אירועים ציבוריים וריכזה גרעיני נח"ל בתנועת הנוער העובד והלומד. ועמדה בראש תא הסטודנטים באוניברסיטת בר-אילן. בשנים האחרונות, לצד עבודתה התובענית, סטבון,  פעילה מרכזית ומתנדבת בתנועת האישה הדתית-לאומית "אמונה".

"אני רואה אתגר גדול בתפקיד, ואשמח לקדם פרויקטים ותכניות הקשורים למעמד האישה, להתנדבות, לחינוך ורווחה ולעבודה קהילתית" הצהירה בטקס. "מטרתנו להעצים ולהרחיב יוזמות חדשות וגישות חדשניות בנושאים חברתיים ומגדריים, זאת תוך שילוב של הנהגה צעירה ופנים חדשות בפעילות המועצה. כמו כן אשמח להשיב את שיתוף הפעולה עם משרד החוץ והגורמים הרלוונטיים" סיכמה היו"ר החדשה של מועצת ארגוני הנשים, המאגדת את ייצוגם ופעילותם של למעלה מ-10 ארגוני הנשים הגדולים, וביניהם; אמונה, ויצו, נעמ"ת, הדסה ישראל, בנות ברית ועוד. המועצה, שהוקמה לפני כשישים שנים, חברה מאז גם בארגון הגג של נשים יהודיות בעולם (ICJW) ואף חברה במועצת האו"ם לזכויות נשים.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49