לא רגוע בירושלים: נחשף קמפיין אנונימי, המזוהה עם מטה משה ליאון, ומכנה את אלקין ״בוגד״

האם נחצה קו אדום? בעקבות המקרה עתרו במטה אלקין לועדת הבחירות ע"י עורכי הדין עדי סדינסקי לוי ועוה"ד שרי זאנה ממשרד ויינברגר ברטנטל ושות' וביקשו להסיר את הקמפיין הממומן באופן בהול וביקשו להורות על צו האוסר על אנשי משה ליאון להמשיך ולפרסם פרסומים מפרים ומשמיצים בעילום שם, בהם בין היתר "אלקין בוגד" ו-"אלקין יבגוד בירושלים", כשברור כשמש כי ליאון הוא הגורם המפרסם, בנוסף ביקשו במטה אלקין התנצלות פומבית של ליאון ואתר כיפה

אביעד ברטוב ו10/10/2018

(צילום: באדיבות זד פילמס)

בעתירה דרשו עורכי הדין של מטה השר אלקין כי יש ליתן צו המורה למטה ליאון ולאתר כיפה, אשר העלה את הקמפיין המשמיץ,  להפסיק להפיץ ולכן להסיר פרסומים אלו בכל מדיה, כולל מסרונים (SMS), מיילים ותשדורות אלקטרוניות, אשר משמיצים את המבקש ונשלחים בעילום שם  תחת כותרות מטעות,  שברור כי משה ליאון עומד מאחורי פרסומים אלו, בניגוד להוראות החוק.
בנוסף ביקשו מטה אלקין בעתירה שעל משה ליאון ואתר כיפה לפרסם הודעת התנצלות, בעמוד הפייסבוק האישי של ליאון ובעמוד של אתר כיפב כמו גם במסרונים מיילים ותשדורות אלקטרוניות, לכל הנמענים שקיבלו את ההודעות מהם עד כה, ובמסגרת הודעה זו יודיעו אתר כיפה ומשה ליאון על אחריותם להפצת הפרסומים הפוגעניים והמשמיצים, בנוסף דרשו בעתירה  ליתן צו לאתק כיפה  שיותיא תצהיר המפרט את זהות המתקשר עימה, היקף ההתקשרות הכספית בנושא והאדם הספציפי אליה את הפרסום המפר וכן ליתן צו המורה כי על מבקר המדינה לכלול הוצאות אלו כהוצאות בחירות של משה ליאון ורשימתו למועצה.

בעתירה שהגושה בשם השר זאב אלקין ורשימתו "ירושלים תצליח" אומרים כי "אין צורך להסביר ולהרחיב על כך שהשימוש במילה "בוגד" כלפי שר בישראל ואיש ציבור הינו פסול ומסית. לא צריך להזכיר את המשמעות המסוכנת של שימוש בביטויים אלו כלפי אישי ציבור"

השר אלקין אשר עלה לארץ מאוקראינה ממניעים ציוניים, למד עברית כנער צעיר במחתרת, והקדיש את חייו לעשיה ציונית, הינו דמות ומופת לציונות ואהבת הארץ בכלל ואהבת ירושלים בפרט - ועל כן, יש להוקיע את שימוש מגונה ומסית במילה "בוגד".

בנוסף  למילים הפסולות הוסיפו ליאון ורשימתו לפרסם מידע מסולף על השר אלקין, אשר אינם מוסיפים כבוד למשה ליאון ואנשיו,  אשר מפיצים מידע שקרי ומסולף במטרה לפגוע באלקין, כל זאת בתקווה לפגוע באמון הציבור בו, כל זאת בדרכים עקלקלות.

צילום המסך כפי שנתפס ע\"י אנשי מטה אלקין (צילום: יחצ)

והינה הדוגמאות:
 אמירות שקריות ומסולפות לפיהן "2017 - אלקין בוגד בירושלים ומציג תוכנית לחלוקת העיר"  וכן "2018 - אלקין בוגד בליכוד ופותח רשימת שמאל בירושלים" - וברי לכל בר דעת כי פרסומים שקריים אלו עולים כדי הפרעת בחירות האסורה .
 האבסורד והשקר הגס בפרסום זה רק מובהק ומובלט מעת שמעבר להיות שקרי, הפרסום כולל אמירה לפיה "2003 - אלקין בוגד במפד"ל ועובר לקדימה" - זאת כאשר קדימה הוקמה רק בסוף שנת 2005!

זאת ועוד, הרי שיש כאן נסיון אבסורדי להגדיר את אלקין  כ"שמאלן", כאשר עצם הכינוי של איש שמאל כלפי השר אלקין, שהינו איש ימין אידאולוגי מובהק אשר עמד בראש שדולת ארץ ישראל בכנסת ופעל לחקיקת חוקים לחיזוק ההתישבות ומניעת כל אפשרות של נסיגות וויתורים - היא-היא פאתטית ומביכה את מי שטוען זאת."
ממטה אלקין נמסר:המועמד של קומבינת דרעי וליברמן חצה קו אדום כדי לפגוע בשר אלקין כי הוא יודע שאלקין הוא המועמד היחיד שמנצח בסיבוב שני כל מועמד ובכל תרחיש.אנו מצפים להתנצלות פומבית ומקווים כי אירוע מביך זה ישים סוף לקמפיין השקרים וההכפשות של ליאון.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49