טיפים לכתיבת פוסטים בפייסבוק

מנהלים דף עסקי בפייסבוק? בשורות הבאות תוכלו למצוא מספר טיפים קטנים-גדולים לכתיבת פוסטים מעוררי עניין בעמוד העסקי שלכם.

עמית קליין ו08/10/2018

(צילום: Pixabay)


ניהול עמודים עסקיים בפייסבוק היא אחת מהדרכים הנפוצות ביותר לקידום, שיווק ופרסום עסקים ברשת החברתית. עמודי פייסבוק המנוהלים באופן מקצועי, דינמי ויצירתי על ידי בעליהם, זוכים להתעניינות הולכת וגוברת מצד קהלי המטרה אליהם מכוונים מנהלי העמוד העסקי, כאשר את ניהול העמוד ניתן לבצע באופן עצמאי ו/או על ידי חברות שונות המתמחות בנושא.

במידה וגם אתם כותבים את הפוסטים השונים המיועדים לעמוד העסקי אותו אתם מתחזקים בפייסבוק, תוכלו להסתייע בכל אחת מההמלצות הבאות לכתיבת פוסטים מעוררי עניין:

  1. ערך מוסף לגולש בכל פוסט- כאשר אתם מתיישבים לכתוב את הפוסט הבא שלכם לפייסבוק, שאלו את עצמכם את השאלות הבאות: מיהו קהל המטרה אליו מיועד הפוסט? מה אני מחדש בפוסט? מהו הערך המוסף המוענק לאותו גולש הקורא את הפוסט ומהו המסר השיווקי אותו אני רוצה להעביר באמצעות הפוסט? מענה מדויק לכל אחת מהשאלות הנ"ל יאפשר גם לכם לכתוב פוסטים שאי אפשר להתעלם מהם.

  2. אל תתקמצנו במילים- הידעתם שפוסטים ארוכים יותר זוכים ליותר תגובות ויותר חשיפה? אל תהססו לכתוב פוסטים בני 400 עד 800 מילה אפילו במידת הצורך, כלומר, במידה ויש לכם באמת מה לומר ולחדש בהיקף זה של מילים.  יחד עם זאת, לא מומלץ להפוך את העמוד העסקי שלכם בפייסבוק לעמוד מרובה תוכן טקסטואלי ולכן ההמלצה הנכונה ביותר היא לשלב בין פוסטים קצרים (בני 3 עד חמישה משפטים) לבין פוסטים ארוכים מעל 300 מילה.

  3. תמונה מותאמת וטובה שווה לפעמים אלף מילים- לכל פוסט ממוקד שלכם בפייסבוק צרפו תמונה המותאמת לרוח הדברים בפוסט. את התמונה חשוב שתבחרו בקפידה וברוב המקרים מומלץ לעשות שימוש בתמונות הנרכשות באופן יזום ממאגרי תמונות מקצועיים. במאגרים אלו תוכלו למצוא תמונות קונספט לכל מטרה ולכל תחום עסקי ובכך תוכלו לרענן את עמודי הפייסבוק שלכם בתמונות מקוריות ובעלות משמעות וערך מוסף לכל פוסט.

  4. תכנון. תכנון. תכנון- ניהול דפי פייסבוק הינה מלאכה המחייבת אתכם לתכנן את הצעדים הבאים שלכם מראש ולכן אנו ממליצים לכם ליצור לעצמכם רשימה של פוסטים עתידיים אותם תרצו להעלות לעמוד בזמן הקרוב. פוסטים אלו אמורים להיות מתוזמנים בהתאם לפעולות שיווק עתידיות שלכם, לדוגמא: במידה ואתם עומדים להשיק מוצר/שירות חדש בזמן הקרוב כתבו עליו עוד היום ותזמנו את עליית הפוסט ליום השקת המוצר/שירות.

  5. הימנעו מהעלאת פוסטים סתמיים- במידה ואין לכם נושא מסוים עליו תוכלו לכתוב פוסט מעורר עניין ומניע לפעולה אנו מציעים לכם לוותר על העלאת פוסט ובמקום זאת לצרף תמונה משעשעת הקשורה לתחום עיסוקכם ומתחתיה להציג טיפים מקצועיים הקשורים לתחום עיסוקכם. לדוגמא: במידה ואתם מפעילים עמוד עסקי למרפאת שיניים, העלו תמונה של חיוך לבן ובוהק ומתחתיה ציינו מספר טיפים לשמירה על בריאות השיניים. הימנעו ככל הניתן מהעלאת פוסטים סתמיים כגון: "בוקר טוב/שבוע חדש לפנינו" וכדומה. במידה וגם מעוניינים לברך את קהל הגולשים שלכם בברכה כזו או אחרת עשו זאת באמצעות ויזואל מעניין וטקסט יצירתי.

בשיתוף: אקסטרה דיגיטל: https://www.extra.co.il/

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49