איך מבצעים גיזום עצים בתל אביב?

העצים ממלאים את המדינה שלנו מקצה אל קצה והאמת היא, שהם תורמים רבות לאוויר הנקי וגם לנוף. עם זאת, ולמרות שכולנו אוהבים ליהנות גם מצילו של עץ מקסים, יש גם לא מעט מקרים שבהם העצים מפריעים.

עידן הראל ו02/09/2018

(צילום: Pixabay)

לכן השאלה איך מבצעים גיזום של עצים בתל אביב בוודאי מטרידה גם אתכם, בין אם אתם נציגים של חברת החשמל, מנהלים חברת בנייה או שעץ מסוים מפריע לכם בבית הפרטי. אם כך, אנחנו כאן כדי לספר לכם שבכל מה שקשור לגיזום של עצים בתל אביב אין פשרות. כלומר, גיזום עצים בתל אביב חייב להתבצע רק כאשר יש לכם אישור לכך, שכן גיזום שתעשו על דעת עצמכם הוא עבירה חמורה על החוק.

מתי ניתן לקבל אישור עבור גיזום עצים בתל אביב?

אם נדמה לכם שתוכלו לקבל אישור לגיזום של עץ כזה או אחר בתל אביב, כדאי שתדעו החוק קובע במפורש מתי זה אפשרי. כך ניתן לראות שפעולה כמו גיזום עצים בתל אביב ניתנת לביצוע כאשר:

• מסתבר שהעץ חולה והוא עלול להדביק עצים וצמחים אחרים

• כאשר העץ, או חלק ממנו, מהווה סכנה לחוטי חשמל

• כאשר העץ מפריע לבניה מסוימת וניתן להעתיק אותו למקום אחר

מה שכן, חשוב שתבינו שאפילו אם העץ נמצא בגינה הפרטית שלכם ולכאורה תוכלו לבחור מה לעשות בו, הרי שגם אז זה לא מדויק. בכל מצב שבו תרצו לגזום עץ, להעתיק אותו למקום אחר או לכרות אותו אתם צריכים לקבל על כך אישור ויפה שעה אחת קודם.

גיזום עצים זו לא פעולה שעושים לבד

עוד דבר שכדאי לדעת על גיזום עצים בתל אביב ועל כריתת עצים, זה שלא מדובר על פעולות שתוכלו לעשות לבד. כלומר, כדי שהתוצאה הסופית תהיה מרשימה, חוקים וכדי שלא תסתכנו, אתם חייבים להזמין את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. מעבר לכך שצריך תעודה כדי לבצע עבודות כאלה, צריך גם ידע וברוב המקרים יש צורך גם בציוד מתאים. לכן זה ברור מדוע לא כל אדם שיש לו מסור יוכל לבצע עבורכם עבודה כמו כריתת עצים. בנוסף לכך, אנחנו גם מציעים לכם לבדוק היטב לאיזו חברה מקצועית מהתחום הזה אתם פונים כי לא כל חברה תוכל לתת לכם את הטוב ביותר. יש חברות אמינות יותר מאחרות ויש חברות עם יותר ניסיון כך שאין ספק שעדיף לבדוק את השטח לפני שמקבלים החלטה בנושא.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49