אורך זמן של חלונות בלגיים

למה חלונות בלגיים כל כך פופולריים ומה אורך החיים שלהם?

עמית קליין ו27/08/2018

(צילום: Pixabay)

בתעשיית הבנייה והשיפוץ, אנחנו עדים למספר חומרים בהם נעשה שימוש בבניית דלתות, מעקי מדרגות וחלונות. עץ, PVC, אלומיניום וכו'. עדיין, חלון בלגי, זכוכית עם פרופיל ברזל הוא הבחירה המועדפת בפרויקטים של בנייה, שיפוץ ועיצוב פנים. יש לכך המון סיבות אבל אחת הסיבות המרכזיות היא אריכות הימים של החלון הבלגי.

 

מה זה חלון בלגי?

 חלון בלגי הוא בעצם שילוב של זכוכית דקה וברזל. מה שהופך את החלון הבלגי למיוחד ביחס לחלונות אחרים הוא שהברזל חזק ואיתן ולכן אפשר להרכיב חלון עם פרופיל דק במיוחד. אפשר גם לבצע חלוקות שונות בזכוכית ולעצב צורות מיוחדות בהתאם למבנה. לכן, זה לא מפתיע שלא מעט חנויות ואולמות בוחרים לעצב את המבנה שלהם בעזרת פרופיל בלגי. מעבר ליופי ולאיכות הברזל, החלון הבלגי מבטיח להחזיק שנים רבות.


אורך זמן של חלונות בלגיים

 שלא כמו חומרים אחרים, לברזל יש מחזור חיים ארוך במיוחד. למעשה, חלונות בלגיים יכולים להחזיק אפילו מספר דורות. פעם, השימוש בברזל היה ברירת מחדל, ובאמת דרש תחזוקה רבה עקב היווצרות חלודה. אך היום, מקובל לבצע גילוון (תהליך שמעבירים את הברזל כדי לצפות אותו באבץ - מה שמונע את החלודה והקורוזיה) כדי להבטיח שהמראה האסתטי של הברזל יישמר בלי תחזוקה שוטפת. יכול להיות שעם הזמן יהיה צורך בהחלפת זכוכית, איטום או ידיות הזזה, אך הברזל עצמו יישמר מוגן מחלודה וריקבון והמראה האלגנטי שלו ימשיך איתכם לאורך שנים ארוכות. בנוסף, חלונות בלגיים זה לא "טרנד חולף" אלא אופנה שתמיד עכשווית. גם מבחינה עיצובית - החלון הבלגי מאריך ימים.

ולקס - מקצועיות בלתי מתפשרת

 כדי לייצר ברזל איכותי שמחזיק שנים, תהליך הגלוון וציפוי האבץ צריך להתבצע בצורה המקצועית ביותר. לא כל מסגרייה מקצועית יודעת לבצע עבודות ברזל מורכבות ואיכותיות. ב"ולקס", מסגרייה אומנותית ומנוסה, יש לנו מיומנות רבה בעבודה עם ברזל. למעשה, אנחנו מבצעים עבודות ברזל כבר למעלה מ-15 שנה ומכירים את כל העבודה הנדרשת כדי להפוך חלון בלגי למרהיב ביופיו שמחזיק אורך זמן רב. מידע נוספת על חלונות בלגיים היא כאן.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49