איך בוחרים מכונת כביסה לבית

בכל בית יש היום מכונת כביסה. אנחנו כבר ממש לא מסוגלים להבין איך בעבר כובסו כל הבגדים בעשר האצבעות כאשר לא לכולם היה את התקציב לשלם לכובסת.

עמית קליין ו20/08/2018

(צילום: Pixabay)

כיום, לכל אחד בכל מעמד סוציו אקונומי ישנה מכונת הכביסה. אך כמו בכל מוצר חשמלי, גם כאן יש לנו מכונות כביסה ברמות שונות, מדגמים שונים ועם תכונות שונות כאשר כל אחד אמור לבחור את המכונה הכי מתאימה לו, זו שתענה על הצרכים ועל המטרות שלו. אז איך בוחרים את מכונת הכביסה הכי מתאימה?

הבחירה במכונת כביסה אמורה לכלול התחשבות בכמה וכמה פרמטרים אותם עלינו לקחת בחשבון.

דגם של המכונה

ראשית עלינו להחליט באיזה דגם של מכונה אנחנו בוחרים. קיימים אין ספור דגמים כאשר טווח המחירים הינו רחב מאוד. אנחנו יכולים למצוא מכונות באלפיים ₪ ומכונות גם בששת אלפים ₪. כיצד אנחנו למעשה יכולים לדעת מה מתאים לנו? אז בדרך כלל לסוג הדגם של המכונה יהיה הרבה מאוד מה לומר על המחיר שלו. חשוב לבחון ולבדוק היטב מה מציע לנו כל דגם והאם מדובר בדגם איכותי מספיק בהתאם לרמת השימוש שלנו. אם אנחנו משתמשים במכונה בקצב תעשייתי, הרי שברור שאנחנו נזדקק למכונה מאסיבית וחזקה במיוחד כדי שזו תצליח לעמוד בכל העומסים. אם המכונה אמורה לשרת משפחה קטנה שאין לה הרבה כביסות הרי שהיא לא תהיה חייבת להיות מאוד חזקה.

גודל של המכונה

גודל המכונה נמדד במספר הקילוגרמים שהיא מסוגלת לכבס בכל פעם. ישנן מכונות של 5 ק"ג ויש כאלה של 7 או 8 ק"ג. יש כמובן את המכונות התעשייתיות אשר אלו ערוכות לכבס כמויות גדולות עוד יותר. הגודל של המכונה גם כן אמור להיגזר מאופן השימוש העתידי שלנו במכונה. אם אנחנו מכבסים כמויות גדולות, כדאי שהמכונה שלנו תהיה גדולה ותהיה מסוגלת להשתלט על המלאכה במהירות. אך אם הכמויות שלנו קטנות, זה יהיה חבל להפעיל מכונות ריקות עבור מספר פריטים קטן.

פתח קדמי או פתח עליון

ההבדלים הבולטים בין המכונות באים לידי ביטוי בפתח שלהם. ישנן המכונות שהן בעלות הפתח הקדמי ויש את אלה עם הפתח העליון. אז נכון שהפתח העליון עשוי להיות מאוד נוח ופרקטי ולחסוך את ההתכופפות לדלת המכונה בכדי להכניס או להוציא את הכבסים. אך מנגד, רבים בוחרים להעמיס על גבי מכונת הכביסה גם מכונת ייבוש. הדבר הינו נוח מאוד כאשר ניתן בקלות להעביר את הכביסה הרטובה והמכובסת אל מייבש הכביסה. אם המכונה היא בעלת פתח עליון הרי שהדבר כמובן יהיה בלתי אפשרי.

אלו הם העקרונות הבולטים שאמורים ללוות את ההחלטה לפני רכישת מכונת כביסה. אז לפני שאתם בוחרים מכונת כביסה, שימו לב אליהם והחליטו החלטות נבונות ומתאימות עבורכם.

למידע נוסף לחצו כאן:

https://www.electroclick.co.il/category/מכונת-כביסה-מילה

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49