מופע התלוצצות עם דידי הליצן

בעולם שבו מהדורות החדשות מעדכנות אותנו על אירועים טרגיים, ההומור תופס מקום של כבוד. החיים נוטים להיות רציניים מדי ובהדרגה אנו שוקעים בשגרת החיים - מגיעים לספסל הלימודים, יוצאים לעבודה, משלמים חשבונות ועוד. הדרך לשבור את השגרה היא ללא ספק לבלות, ליהנות ולצחוק.זוהי עבודתו של הליצן.

טור אורח ו09/08/2018

(צילום: יחצ)

משחר הימים (או לכל הפחות מימי הביניים הקדומים יותר), ליצן החצר היה האדם המקורב ביותר למלך ותפקידן היה לבדר ולשעשע את המלך ופמלייתו במטרה להפיג מעט מן כובד תפקידו. מהחצר המלכותית, הליצן עבר לשעשע ולבדר בקרקסים, בירידים, בסרטים ובתוכניות טלוויזיה, במסיבות ואפילו בבית חולים. הליצנות הרפואית נולדה מתוך חשיבות תפקידים של הליצנים, שיכולים להקל ולסייע רבות לצוות הרפואי בתהליך הריפוי וההחלמה של המאושפזים. אתם עוד ישובים על הכיסא? כי זה הזמן להתגלגל מצחוק.

מופע ליצנות בנוסח דתי

מופע ליצנות דתי ישדרג בקלות טקסים בית ספריים, חגיגות ימי הולדת ואירועים נוספים. ליצן דתי יוצר מופע חינוכי, מלמד ומשעשע כאחד שמחייה אירועים וגיבורים תנ"כיים במופע קורע מצחוק, משמעותי, חינוכי ובעל ערך מוסף. מופעים לקהל הדתי נדרשים לעמוד בהלכות הצניעות והמסורת וכן לספק תכנים מותאמים, לכן בחיפושכם אחר מפעיל דתי חשוב לבחון כי הוא אכן מנוסה בתחומו, בקיא בתכנים הדתיים ויכול לספק הופעה מוצלחת שתתאים לקהל הדתי.

בדרך לרעש עוצרים בשקט

פנטומימה היא אמצעי אמנותי לכל דבר שמטרתו להעביר מסר עוצמתי שימחיש מחשבה, רגש או רעיון ללא שימוש במילים, אלא אך ורק באמצעות מחוות ותנועות פיזיות. מדובר באמנות בינלאומית שמסוגלת לגבש בין אנשים ללא הבדלי שפה, משום שתנועותיו של פנטומימאי מובנות לכל. בעולם כה רועש ומלא בהסחות דעת, מופע שכזה הוא מבורך. המופע, המותאם לכל קהל יעד, ירגיע ויסעיר, ירתק ויעניין, יצחיק וירגש את הצופים בו, מבלי שהפנטומימאי הוציא הגה מפיו (באופן מילולי כן? אלא, אם הוא אכן יוציא הגה של רכב מפיו ואז הלכה למעשה)

טוק טוק טוק, יש מישהו בבית? כן, זה אני, המברק המזמר

מעוניינים להעביר מסר באמצעי בלתי נשכח? מיציתם את אמצעי התקשורת הסטנדרטיים - שיחת טלפון, סמס, גלויה, מכתב, יונת-דואר? זה הזמן לשדרג את המשחק ולשלוח מברק מזמר. המברק המזמר יעביר את המסר שלכם באמצעות הופעה קסומה, הומוריסטית, מפתיעה ומלאה בחרוזים (יש מישהו שלא אוהב חרוזים? ברצינות?). אם אתם מעוניינים לחזר אחר עלמת חן, לשמח את יקיריכם, לשעשע אותם, להתנצל בפניהם, פשוט שלחו מברק. המברק המזמר יוגש בידי דמות מחופשת (לבחירתכם).

גילאים - מתאים לכל המשפחה, מגילאי ילדות וכלה במבוגרים. האם יש גיל למברקים? חד משמעית לא.

אירועים - מגוון רב, החל בהצעות נישואין (מקורי? בהחלט), מסיבות חתונה, מסיבות מצווה, התנצלויות, ברכות יום הולדת וכן הלאה.

מתלוצצים עם דידי

מופע הליצנות של דידי הליצן הוא מופע קסום ומלא הומור לכל המשפחה. לדידי רזומה כה עשיר, שלא תוכלו להפסיק לשיר - בימאי, מורה מוסך לתיאטרון, מספר סיפורים, פנטומימאי ושחקן. דידי הליצן מנוסה בהופעות המותאמות לכל הקהלים, ובהם גם לקהל הציבור הדתי המעוניין לצפות במופע חינוכי ומשעשע. אז תכינו טישיו למחות את דמעות הצחוק. נראה אתכם מצליחים להתאפק. 

הכתבה נערכה ופורסמה באדיבות דאטה סטורג' - שירותי ענן לעסקים.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49