גישות להעצמה

על פי הפסיכולוגיה, אחד מאבני היסוד הבסיסיות ביותר של התינוק היא רצונו לחקור בסקרנות אחר העולם וללמוד אותו. למעשה, אנחנו נוהגים ללמוד מתחילת חיינו ולא חדלים מכך, גם אם אנו סבורים שנפטרנו מכך בסיומנו 12 שנות לימוד.

טור אורח ו09/08/2018

(צילום: יחצ)

 הלמידה היא אחד מהאמצעים החשובים ביותר להתפתחות, להעצמה, להתקדמות ולהתחזקות כאינדיבידואל, כקבוצה, כעובד, כמנהל ומעל הכל - כבן אדם.

לומדים לאמן

קורס קואצ'ינג נועד להכשיר את דור המאמנים האישיים הבא ולהעניק להם את ארגז הכלים, שיוכלו להעביר הלאה למתאמנים שלהם. הקורס מתאים לאנשים שקורצו מהחומר המתאים במטרה להכיל, להדריך, להוביל ולהתניע אנשים לממש את הפוטנציאל שלהם. קואצ'רים פוגשים את המתאמנים שלהם בצומת דרכים או בקושי רגשי ומתווים יחד עמם מסלול ייעודי בכדי שיגשימו את ייעודם ויממשו עצמם. הקואוצ'ינג, האימון האישי, מתאים לכל תחום שהוא - אימון רגשי, אימון לזוגיות, אימון למימוש עצמי והשגת יעדים, אימון עסקי וניהולי ועוד. בשונה מטיפול פסיכולוגי שבו בדרך כלל המטפל והמטופל נוהגים לשמור על מרחק בטחון (דיסטנס) וללמוד את העבר של המטופל שהוביל למצוקתו היום יומית, האימון האישי מתמקד בהווה ובכלי אימון במטרה להוביל לתוצאות מהירות, יעילות וארוכות טווח.

לומדים לנהל

תפקידו של המנהל הוא אינו תפקיד קל, שכן עליו להתמודד עם כלל הבעיות בארגון, לשאת באחריות לתקלות, לפתור סכסוכים בין העובדים, להדריך, ללוות ולרומם את החברה, הארגון או בית העסק להצלחה. המשאבים העומדים לרשותו של המנהל הם הון אנושי, טכנולוגי וכלכלי ועליו לנתב את הפוטנציאל הזה לצרכי הארגון במטרה להפיק יעדים. זוהי לא משימה קלה למנהל הוותיק, אך למנהל הצעיר זו משימה קשה כפליים. מסיבה זו, קורס ניהול יסייע למנהל הצעיר להעמיק את הידע וללמוד דרכי אסטרטגיה חדשות כדי לשפר את ביצועיו כמנהל. בקורס זה, המנהל ילווה באופן אישי בתהליך ההעצמה במטרה לעצב את דמותו הניהולית, ללמוד כיצד לנהל נכון את הזמן, להתמודד עם תנאי לחץ וקבלת החלטות גם בתנאי אי וודאות, לשפר את המיומנויות הבין אישיות, לתת שירות יעיל, להניע את העובדים ולחזק את המנהיגות האישית, כיצד לאזן נכון בין חיי הקריירה לחיי המשפחה ועוד.

לומדים מהרצאות

בחיים תנכחו בהרצאות רבות - חלקן נכפו עליכן מטעמה של האוניברסיטה, המכללה או העבודה ואל אחרות הגעתם בשמחה צמאים לידע ולרצון ללמוד ולהעמיק את הידע. יחד עם זאת, ניתן למצוא הרצאות מעניינות הפתוחות גם לקהל הרחב ולא רק לסטודנטים. הרצאות אלו בדרך כלל מציגות בפני הקהל המותאם - מבוגרים, צעירים, זוגות, יחידים את נושא ההרצאה וסוחפות את הצופים למסע חוויתי מהנה ומרתק ומאפשרות לו לצאת עם תובנות וכלים ייחודיים. כיום, ניתן למצוא מגוון הרצאות למגזר הפרטי או העסקי-ארגוני המונגשות לקהל.

גישות לחיים

קבוצת גישות נוסדה בשנת 1987 ע"י ד"ר צבי ברק, מומחה למדעי ההתנהגות ולניהול. הקבוצה חרטה על דגלה את ערכי המצוינות והלמידה, ועיקר עיסוקה של החברה הוא בהדרכה, הכשרה ובאימון מיומנויות התנהגותיות לקהל הרחב ומספקת שירותים למגוון חברות ייעוץ ארגוני ובמיומנויות נוספות. הקבוצה כוללת ארבע חברות בת - מכללת גישות, גישות הדרכה וייעוץ, גישות כנסים וגישות מרצים.

הכתבה הופקה ופורסמה באדיבות קבוצת לאוס המספקת בין היתר מערכת לשליחת SMS.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49